Як отримати довідку про доходи онлайн - інструкція

Дата публікації: ср, 01/22/2020 - 10:56

Регіональне управління Державної податкової служби розповіло, як фізособі отримати довідку про доходи в електронному вигляді. Документ стане в нагоді для участі в кампанії декларування доходів за 2019 рік, яка триватиме до 30 квітня 2020 року.

До таких доходів відносяться, зокрема:

  • доходи від оренди майна;
  • спадщину не від членів сім'ї першого та другого ступеня споріднення, якщо при нотаріальному оформленні спадщини не було сплачено податок на доходи фізосіб і військовий збір і т.п .
  • від податкових агентів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування.


Зокрема: дохід у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податків, прощеної (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з банкрутством, до закінчення строку позовної давності, якщо його сума перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на рік ), встановленої на 1 січня звітного податкового року, а також інвестиційних доходів;

іноземний дохід;

Як отримати довідку про доходи онлайн

Увійти в «Електронний кабінет» через веб-портал ДПС або за адресою: cabinet.tax.gov.ua. Для цього потрібно скористатися електронним ключем.

Після ідентифікації вибрати розділ «ЕК для громадян» і «Запити»;

Заповнити всі надані поля, виділені блакитним кольором.

Натиснути «Підписати та відправити», знову використовуючи електронний ключ.

Зайти у вкладку «Надіслані документи» і перевірити наявність запиту.

Після обробки запиту, довідка з'явиться в розділі «Вхідні документи».

Документ буде називатися «Ведомости з Державного реєстру фізичних осіб-платників податку про суму / джерела сплачених податків ...». Її можна переглянути, скачати або роздрукувати.

Як подати декларацію

Особисто або уповноваженою на це особою.Відправити поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

В електронному вигляді з дотриманням вимог законів з електронного документообігу. Це теж можна зробити в «Кабінеті платника податків», слідуючи за покроковою інструкцією.

Адвокатура

Схожі публікації

відео / фото