Як передати електронні документи підприємства до архіву?

Дата публікації: пт, 01/29/2021 - 17:44

 

Наказом Міністерства юстиції України від 30 грудня 2020 року № 4555/5 затверджено Порядок приймання-передавання електронних документів Національного архівного фонду на постійне зберігання.

Цей Порядок встановлює загальні вимоги щодо приймання-передавання електронних документів, внесених до Національного архівного фонду (НАФ), на постійне зберігання до архівів від державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування. Йдеться про електронні документи, що є джерелами комплектування архівів відповідно до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" та Правил роботи архівних установ України.

Цей Порядок застосовують для приймання-передавання на зберігання до архівів документів постійного та тривалого (понад 10 років) строків зберігання, у тому числі з кадрових питань (особового складу) юридичних осіб - джерел комплектування архівів у разі ліквідації цих юридичних осіб.

Підготовка електронних документів НАФ на постійне зберігання здійснюється юридичними особами відповідно до вимог Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання.

Приймання електронних документів НАФ до архіву від юридичних осіб - джерел комплектування архіву проводять щорічно за графіком, затвердженим архівом за погодженням із юридичною особою.

 

Юридична компанія WINNER

Схожі публікації

відео / фото