Як зареєструвати автомобіль на "єврономерах" з аукціону: алгоритм від Мін'юсту

Дата публікації: вт, 03/23/2021 - 09:58

 

Міністерство юстиції розповіло, що необхідно виконати для реєстрації придбаного на аукціоні автомобіля на європейських номерах: сплатити всі необхідні платежі, отримати акт про електронні торги та звернутися до митної служби.

Так, у пресслужбі Мін'юсту нагадали, що при купівлі автомобіля новому власнику необхідно пройти низку процедур перед тим, як авто буде остаточно оформлено і зареєстровано.

"А як же це відбувається, якщо об'єкт купівлі – транспортний засіб, який було конфісковано за порушення митних правил та придбано на аукціоні OpenMarket - СЕТАМ (платформа для реалізації майна онлайн з використанням технології Blockchain)", — написали у Мін'юсті.

Як зазначили у Мінюсті, перед купівлею митного конфіскату покупцю потрібно знати наступне:

  1. У стартову ціну лоту вже внесені всі податки та збори (обов'язкові платежі), що підлягають сплаті при переміщенні транспортного засобу через митний кордон України. Тобто, купуючи митний конфіскат на нашому аукціоні, ви автоматично сплачуєте усі обов'язкові платежі для розмитнення.
  2. Перед купівлею будь-якого майна ви можете зв'язатися зі зберігачем та домовитися з ним про огляд обраного вами лоту. Інформацію про зберігача можна дізнатися на вкладці "Порядок та умови", пункт "Порядок ознайомлення з майном".

Також Мін'юст пояснив, як зареєструвати придбаний на аукціоні автомобіль на "єврономерах":

  1. Переможець аукціону сплачує всі необхідні платежі, після чого Державна виконавча служба протягом п'яти робочих днів складає акт про проведені електронні торги.
  2. Після отримання акту у виконавчій службі необхідно звернутися до митниці для оформлення довідки про сплату всіх необхідних платежів для розмитнення (включені у стартову ціну лоту).
  3. За наявності акту про проведені електронні торги та довідки від Держмитслужби, можна зареєструвати автомобіль у сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ.

 

Схожі публікації

відео/фото галерея