Йдуть дискусії щодо збільшення вартості газу для населення

Дата публікації: вт, 02/27/2018 - 15:39

 

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що в уряді планують змінити  формулу ціни на газ для споживачів, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Depo.ua.

Розенко назвав  формулу ціни на газ, яка була затверджена раніше і якою користуються зараз при визначенні вартості блакитного палива, необ’єктивною, тому вважає, що її має бути змінено.

“Наразі нова формула ціни на газ є предметом дискусій між міністерствами, а також між Урядом України та МВФ,- заявивив Розенко, додавши що нова формула ціни на газ для споживачів буде презентована одразу після досягнення взаєморозуміння між учасниками дискусії“.

Нагадаємо,  17 січня,  глава українського уряду Володимир Гройсман на засіданні Кабміну заявив, що нічого не знає про заплановане підвищення ціни газу.

Варто зазначити, що за словами  першого заступника глави МВФ Девіда Ліптона, тарифи на газ в Україні, якщо порівнювати із сусідніми країнами є дуже низькими. Ліптон зауважив, що Україна потребує інвестицій у власну інфраструктуру, відтак необхідним є підвищення цін на газ.

Однак, зазначимо, що в Кабміні наразі не бачать підстав для перегляду цін на “блакитне паливо”. Там заявляють що у поточному опалювальному сезоні, попри вимоги Міжнародного валютного фонду, вартість “блакитного палива” для населення не зміниться.

 

 

Схожі публікації

відео / фото