За вбивство двох благородних оленів браконьєрів засуджено до реальної міри покарання

Дата публікації: чт, 10/28/2021 - 10:07

 

Браконьєрів, які вбили з незареєстрованої зброї двох благородних оленів на Сумщині засуджено до реальної міри покарання.

Про це повідомляє Сумська обласна прокуратура.

Так, за вироком Сумського районного суду 20 жовтня 2021 року одного обвинуваченого засуджено до 3 років позбавлення волі (ч. 2 ст. 248, ч.ч. 1 та 2 ст. 263 КК України), а його пособника засуджено до 2 років обмеження волі (ч. 2 ст. 263 та ч. 5 ст. 27/ ч. 2 ст. 248 КК України).

Як зазначається, у ході слідства було встановлено та доведено в суді, що двоє жителів с. Ворожба Лебединського району зранку 13 жовтня 2017 року, прихопивши із собою два ножі та рушницю, вирушили на полювання до Низівського лісництва, де вони підстрелити двох оленів.

Безпосередньо під час оброблення туш убитих тварин їх побачив єгер, який і викликав поліцію.

фотоПрибувши на місце злочину, правоохоронці вилучили в мисливців незареєстрований карабін «Сайга» з глушником, п’ять патронів та два ножі, що відповідно до висновків експертів є зброєю та бойовими припасами.

У суді обвинувачені провину свою не визнали, пояснили, що в ліс пішли за грибами, а вбитих оленів знайшли випадково, однак зібрані докази спростували версію обвинувачених.

Крім того, вироком суду передбачено стягнути з браконьєрів в солідарному порядку на користь Товариства з обмеженою відповідальністю Спеціалізоване мисливське господарство «Лебідь» 120 000 гривень завданої шкоди.

 

Криниця мисливця

відео / фото