Зареєстровано законопроект про зміни у пенсійному законодавстві

Дата публікації: пт, 06/07/2019 - 15:34

У Верховній Раді зареєстровано проєкт Закону України № 10373 «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійних прав громадян».

Проєкт акту пропонує виключити із Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» норми щодо пенсії за вислугу років артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів, оскільки такі норми будуть відновлені у Законі «Про пенсійне забезпечення».

Пропонується відновити редакцію окремих положень Закону України «Про пенсійне забезпечення» щодо призначення пенсій за вислугу років, які діяли до моменту внесення змін на підставі Закону № 213-VIII.

Також визначено норми щодо подальшого застосування положень Закону України »Про пенсійне забезпечення» в частині визначення права на пенсію за вислугу років і пропонується забезпечити право на призначення пенсії громадянам, які починаючи з 1 квітня 2015 року мали вислугу років та стаж, необхідний для призначення пенсії за вислугу років, на умовах, що були визначені Законом України «Про пенсійне забезпечення» станом на 31 березня 2015 року.

Українське право

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)