Зарплати в Кабміні: скільки міністри заробили в квітні (інфографіка)

Дата публікації: сб, 05/16/2020 - 13:34

У квітні, як і в інші місяці карантину, міністри (і ряд чиновників) не зможуть похвалитися високими зарплатами. Згідно з ухваленими змінами до держбюджету, зарплата не зможе перевищувати розмір 10 мінімальних, тобто зможе скласти максимум 47 тисяч 230 гривень. Однак є невелика «лазівка» - в цю суму не входять матеріальна допомога, допомога на оздоровлення, допомога по тимчасовій непрацездатності та відпускні.

Хто і скільки заробив розбиралось «Слово і діло».

Найбільше в квітні заробив віцепрем'єр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров – 113,9 тис. грн. Він отримав компенсацію за невикористану відпустку і допомогу по тимчасовій непрацездатності.

Міністр оборони Андрій Таран заробив 78,5 тис. грн, міністр розвитку економіки Ігор Петрашко – 64,4 тис. грн. Однак через введені обмеження «на руки» обидва отримають 47 тис. 230 грн. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заробив минулого місяця 63,3 тис. грн. Йому, зокрема, виплатять перерахунок зарплати за минулий період, тому він і отримає більше.

Менше всіх заробила виконуюча обов'язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій – 46 тис. грн.

Більше 100 тисяч гривень у квітні заробили кілька заступників міністра цифрової трансформації і два заступники міністра фінансів. В цілому, в квітні, на відміну від попередніх місяців, в зарплатах заступників не було нічого екстраординарного.

фото

 

фото

 

вфф3пакроенлорокепкеа

Слово і Діло

Схожі публікації

відео / фото