Заступник начальника управління патрульної поліції на Одещині позичив у колег $300 тисяч і зник - ЗМІ

Дата публікації: пн, 07/26/2021 - 13:11

 

Заступник начальника управління патрульної поліції міста Ізмаїла Одеської обл. Іван Мітькин позичив у своїх товаришів по службі загалом близько $300 тисяч, а потім зник і перестав виходити на зв’язок. Про це повідомляє Думская із посиланням на місцеві ЗМІ і свої джерела у прокуратурі.

Видання зазначає, що ці гроші Мітькин позичив нібито на закупівлю врожаю зернових. Бессарабия Inform пише, що Мітькин позичав у знайомих ізмаїльчан суми від 2000 до 60 000 у.о, обіцяючи кредиторам хороший заробіток.

У матеріалі видання сказано, що спочатку ніхто не підозрював Мітькина в шахрайстві, однак він «згодом почав уникати своїх кредиторів» і не відповідати на їхні дзвінки, також з’ясувалося, що він взяв гроші не в однієї людини, а врожаю, який він обіцяв купити і перепродати, не існує.

Обидва видання пишуть, що перед зникненням Мітькина квартиру, яку він знімав з іншими патрульними, обікрали. Звідти зникла велика сума грошей і травматичний пістолет.

При цьому камери відеоспостереження зафіксували, як схожа на Мітькина людина заходить до квартири приблизно в той самий час, коли була здійснена крадіжка, а потім швидко вийшла і зникла у невідомому напрямку.

«У п’ятницю ввечері Мітькин поїхав на вихідні до сім'ї в Одесу, але вже в суботу, дізнавшись, що його викрили, перестав виходити на зв’язок і видалився з усіх робочих груп», — повідомляє Бессарабия Inform.

За попередніми даними, причиною таких дій Мітькина в поліції вважають ігрову залежність.

відео / фото