Затверджені нові Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком

На сайті Кабміну з'явилася інформація про затвердження нових Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовий договір (у додатку).

Правила та Типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком запроваджуються відповідно до законів "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" та "Про житлово-комунальні послуги".

Затверджені документи повноцінно запускають ринок управління багатоквартирними будинками і стимулюватимуть його розвиток на конкурентних засадах.

Даний крок є ще одним дуже важливим кроком до забезпечення якісних житлово-комунальних послуг та прозорості відносин між співвласниками багатоповерхівок та управителями. Це чіткі, єдині і зрозумілі для всіх правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Із набранням чинності Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовим договом співвласники зможуть самостійно й вільно обирати управителя, встановлювати умови надання послуги і розмір оплати.

Документом також чітко визначені права та обов’язки співвласників та управителів. А головне - їх відповідальність, умови розірвання договору й припинення надання послуги.

ІАС Консультант

Долучення Size
Tipovii dogovir.doc156.5 КБ 156.5 КБ

Схожі публікації

Галерея (відео/фото)