Зняття арешту з банківських рахунків підприємства

Дата публікації: пн, 11/22/2021 - 16:49

 

Слідчий суддя ухвалою наклав арешт на кошти, які знаходяться на банківських розрахункових рахунках цілої низки юридичних осіб, у тому числі нашого клієнта. У зв’язку з цим було порушено його право користуватися в повному обсязі банківськими рахунками.
 
Юристи побудували позицію на тому, що арешт, накладений на банківські рахунки товариства був необґрунтованим і без достатніх на це підстав. У порушенні вимог ст.170 КПК України органом досудового розслідування не вказано жодних відомостей та доказів про причетність до злочинів службових осіб підприємства.
 
Стороною обвинувачення не надано доказів, що майно, на яке накладено арешт, є предметом кримінального правопорушення, здобуте в результаті вчинення кримінального правопорушення. Жодній посадовій особі ТОВ не повідомлено про підозру у вчиненні злочину.
 
Крім того, через недоведеність у клопотанні необхідності арешту майна, було порушено справедливий баланс між інтересами власників майна, гарантованими законом, і завданням кримінального провадження.
 
Суд погодився з викладеною позицією і повністю задовольнив клопотання адвоката, знявши арешт з усіх рахунків підприємства.
 
 

Схожі публікації

відео / фото