Зняття мораторію на землю: уряд дав доручення МінАПК та Держгеокадастру (документ)

Дата публікації: пт, 11/02/2018 - 19:33

Міністерство агрополітики та Держгеокадастр мають подати законопроект, який дозволить скасувати мораторій на продаж землі.

Про це йдеться в листі заступника державного секретаря Кабміну Сергія Кушніра, який був направлений в Держгеокадастр та МінАПК, повідомляє "Економічна правда".

Мінагрополітики, Держгеокадастр разом з іншими заінтересованими міністерствами зобов’язані були розробити та подати законопроект ще в липні 2018 року але до цього часу так і не зробили це. 

"На даний час згаданий законопроект на розгляд Кабінету міністрів не внесено. Просимо Мінагрополітики подати в установленому порядку проект закону "Про обіг земель сільськогосподарського призначення" на розгляд Кабінету міністрів", - зазначається в листі.

земля

Нагадаємо, що земельна реформа була внесена до плану пріоритетних дій уряду на 2018 рік. Також, раніше президент Петро Порошенко заявляв, що мораторій на землю не вписується в європейську систему України.

Окрім того, Європейський суд визнав незаконність мораторію на продаж землі, вказав, що мораторій порушує права українців і рекомендував внести зміни до українського законодавства.

 

Схожі публікації

відео / фото