безпека

Як захистити свої гроші від шахраїв в інтернеті: поради від держорганів (інфографіка)

Дата: 23.06.2022 09:09

Незважаючи на війну в Україні зловмисники не припиняють спроб ошукувати громадян. Вони спекулюють на темі фінансової допомоги українцям, які постраждали від дій рф, просять кошти нібито на допомогу військовим, будь-яким способом виманюють дані карток, з яких потім знімають всі гроші.

Кіберполіція від початку війни викрила майже 500 осіб, причетних до онлайн-шахрайства. 

В Києві починається Тиждень безпеки дорожнього руху: деталі та розклад

Дата: 23.05.2022 08:20

З 23 по 29 травня Київ долучиться до першого етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який щорічно відбувається в Україні. Цього року етап буде присвячено безпеці на дорогах в умовах воєнного стану.

Прпо це повідомляє портал КМДА.

Ризики потрапляння переселенців у ситуацію торгівлі людьми: як при пошуку роботи убезпечити себе та не стати жертвою

Дата: 31.03.2022 12:15

ГУ Держпраці в Одеській області роз‘яснило громадянам, які внаслідок російської збройної агресії, вимушені покинути свої домівки і переїзжати в інші регіони України або за кордон, про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та як при пошуку роботи в іншій місцевості убезпечити себе та не стати жертвою шахраїв.

ПАМ‘ЯТКА ТИМ, ХТО ЗМУШЕНИЙ ПОКИНУТИ ДОМІВКУ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ ТА ШУКАЄ РОБОТУ!

НЕ ПОГОДЖУЙСЯ НА РОБОТУ, ЯКЩО:

Поради від вибухотехніка: як діяти в разі виявлення підозрілих предметів (відео)

Дата: 25.03.2022 13:44

Що можна вважати підозрілим предметом та як діяти, якщо натрапили на невідому знахідку і уберегти себе від небезпеки розповів вибухотехнік Василь Катеринюк.

За словами поліцейського, підозрілі предмети – це будь-які речі, що знаходяться без нагляду у місцях великого скупчення людей чи у незвичному для них місці, наприклад, картонні коробки, термоси, дорожні сумки, рюкзаки тощо, - усе, що зловмисники можуть використовувати як схованку для вибухових пристроїв.

Поради як діяти, коли почнеться штурм вашого населеного пункту

Дата: 22.03.2022 12:53

Заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький надав кілька порад, як діяти, коли почнеться штурм вашого населеного пункту.

В Україні багато населених пунктів перебувають у зоні бойових дій і в разі штурму російськими загарбниками мешканці повинні знати, як діяти аби максимально убезпечити себе від негативних наслідків.

Безпека в Telegram: як налаштувати додаток для використання під час війни

Дата: 20.03.2022 17:30

З початку війни Telegram став однією з найбільших платформ для поширення новин і спілкування. Тому варто подбати про безпеку його використання.

Національна поліція України надала основні поради щодо безпечного користування месенджером.

Потрібно налаштувати конфіденційність облікового запису. Заходь в розділ «Приватність і безпека» або «Конфіденційність» та змінюй налаштування, як вказано нижче:

Як поводитися на блокпостах: роз'яснення для цивільних від ЗСУ

Дата: 27.02.2022 13:26

Для виявлення та нейтралізації російських диверсантів, а також ускладнення пересувань російських окупаційних військ по усій країні встановлюються блок-пости. Це необхідний захід безпеки, який врятує багато життів.

Міністр оборони Олексій Резніков нагадав правила проїзду таких блокпостів. 

Щоб уникнути непорозумінь під час проходження процедур контролю потрібно дотримуватись кількох нескладних правил.

Безпека бізнесу: що потрібно розуміти й зробити перед загрозою воєнного стану

Дата: 22.02.2022 16:39

Оскільки сьогодення змушує бути у постійній бойовій готовності не тільки на фронті, а ї в середині держави, питання безпеки бізнесу під час воєнного стану є актуальним як ніколи.

Для початку необхідно зрозуміти що законодавець вкладає в поняття воєнного стану.

Топ-5 найбезпечніших країн світу для туристів

Дата: 17.02.2022 15:41

Втрапити у халепу за кордоном – не те, про що мріють туристи але, на жаль, саме іноземці найчастіше стають жертвами злочинців. Проте існують держави з настільки низькими показниками криміногенності, що там практично нічого боятися. Міжнародна компанія International SOS опублікувала перелік найбезпечніших держав для подорожей, повідомляє Обозреватель.

Підписка на безпека