Доставка суші у Києві "Арасака" Суші - Японська кухня на порозі вашого будинку

Дата: 15.02.2024 16:11

Японська кухня – це багатство смаків і справжнє мистецтво приготування, культура подачі та вживання. Однією з найпопулярніших у всьому світі страв цієї кухні є суші. Але для створення особливої ​​атмосфери сьогодні не треба їхати за тисячі кілометрів.

Побувати в Японії, торкнутися вікових традицій та культурних цінностей цієї країни можна, не виходячи з дому. І допоможе у цьому доставка суші Київ від "Арасака", де у меню представлені як традиційні суші, і роли різних видів.

Суші, їх особливості

Суші є візитною карткою Японії. До них відносяться нігірі та гункани, що відрізняються приготуванням та подачею.

Базовими компонентами для приготування суші є рис, норі, соєвий соус, васабі, імбир та риба. Також додатково використовуються морепродукти, овочі та навіть фрукти.

Подивіться

На сформований руками грудочки рису викладається скибочка риби. У традиційних нігірі японці використовують сиру рибу, у європейських країнах застосовується слабосолена чи копчена риба. Для збереження цілісності композиції риба та рис можуть зв'язуватися смужкою норі.

Гункани

Комочок рису який також формується руками. Зовні такі суші нагадують невелике суденце, і це не дарма, адже у перекладі «гункан» звучить як «корабель». Сформований рис обертається по периметру норі, а зверху викладається риба, начинка чи ікра.

Гункани та нігірі дуже популярні, тому їх сміливо можна назвати класикою японської кухні. За рахунок поєднання різних продуктів смак страв дуже багатогранний, і здатний задовольнити навіть найвибагливіших гурманів.

Роли

Роли є різновидом суші і не менш популярні серед шанувальників японської кухні. Також вони називаються маки та представлені декількома різновидами:

  1. Футомакі. Шматочки тут великого розміру, тому що для них використовується начинка з кількох компонентів. Рис та начинка у футомаки загортаються в норі.
  2. Хосомаки. Тут шматочки мають невеликий розмір, тому що для начинки використовується лише один продукт. Хосомаки також обертається листом норі.
  3. Уромаки. Відмінна риса полягає в тому, що роблять ці роли «навиворіт». Тобто рис з начинкою в них знаходиться зовні, а норі поміщають всередину. Зверху вони часто посипаються кунжутом, посипаються ікрою.

За доступною ціною замовити суші arasaka.com.ua можна як порційно так і сети. Для приготування страв наші кухарі використовують лише високоякісні, завжди свіжі продукти. Окрім адресної доставки, у нас є самовивіз, працюємо по всіх районах Києва, в тому числі і по Дарницькому.