дозвіл на зброю

Дозвіл на зброю в Україні: які відбулись зміни в процесі отримання дозволу під час воєнного стану?

Дата: 10.02.2024 13:45

Питання придбання засобів для захисту стало особливо актуальним після того, як росія вторглася в Україну. Але мати зброю — велика відповідальність. Спочатку важливо навчитися використовувати її належним чином, правильно зберігати вдома і, звісно ж, отримати дозвіл на її володіння, щоб все було законним.

Отримання дозволу на зброю — це досить складний бюрократичний процес але під час воєнного стану його трохи спростили.

Адвокат Никифорчук Тарас розповів, як це можна зробити в Україні.

Єдиний реєстр зброї запрацює в Україні: що зміниться і як отримати дозвіл?

Дата: 22.06.2023 07:19

З 23 червня в Україні запрацює Єдиний реєстр зброї, який впроваджується з метою автоматизації обліку зброї та впровадження більш зручного і доступного процесу отримання дозволів громадянами.

З 23 червня в Україні запрацює Єдиний реєстр зброї – деталі та інфографіка від МВС

Дата: 16.06.2023 17:56

23 червня в Україні запускається Єдиний реєстр зброї, завдяки чому, як запевняють в МВС, отримати дозвіл на володіння зброєю стане значно простіше.

Усі необхідні документи можна буде подати через електронний кабінет або ж у спеціалізованому магазині з продажу зброї.

Поліція дистанційно розгляне заявку і ухвалить рішення щодо надання дозволу чи відмову в ньому.

Диспозиція ч. 1 ст. 263 КК України не передбачає такого діяння, як переміщення вогнепальної зброї без відповідного дозволу

Дата: 08.06.2023 22:31

Рішення ВС у справі № 730/374/21 від 18.05.2023 https://cutt.ly/Ewwkqwo7

На підставі вироку апеляційного суду одного із обвинувачених у цьому кримінальному провадженні визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України.

У касаційній скарзі засуджений вказував на істотні порушення апеляційним судом вимог кримінального процесуального закону при постановленні зазначеного вище вироку.

До уваги власників зброї: строк дії дозволів автоматично продовжується до припинення воєнного стану в Україні

Дата: 27.07.2022 08:26

Для власників зброї актуальним є питання продовження строку дії дозволів у сфері обігу зброї та пристроїв під час дії воєнного стану в Україні.

З цього приводу був прийнятий Наказ МВС, в якому було врегульовано питання строку дії дозволів у сфері обігу зброї, пристроїв та вибухових матеріалів під час дії воєнного стану в Україні.

Порядок отримання дозволів на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї під час воєнного стану

Дата: 17.04.2022 11:19

Міністром внутрішніх справ визначено особливості видачі громадянам України дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської зброї та набоїв до неї під час дії воєнного стану.

Про це повідомляють у Нацполіції з посиланням на наказ №170 від 01 березня 2022 року.

Документом передбачено скорочений порядок надання громадянам дозволу на придбання, зберігання та носіння мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї та набоїв до неї.

Как получить разрешение на оружие и что для этого нужно | Адвокат Ростислав Кравец

Дата: 13.02.2022 18:01

Ситуация с защитой граждан в старне ужасающая и многие задумываются над приобретением оружия, что для этого нужно и кто может получить разрешение Вы узнаете из видео.

Немного о праве от Ростислава Кравца

Как получить разрешение на оружие в Украине (инструкция)

Дата: 05.02.2022 17:33

Какие законные основания владения оружием? Как получить разрешение на приобретение, хранение и ношение оружия? Какая ответственность за ненадлежащее использование оружия? Какие есть виды оружия? Законно ли иметь оружие охраннику? Какие ограничения и особенности разрешений на охотничье оружие?

Підписка на дозвіл на зброю