Екс посадовця ЗСУ, колишнього заступника начальника ГУ ВСП Козловського взято під варту (документ)

Дата: 26.03.2024 10:06

Колишньому заступнику начальника ГУ ВСП Володимира Гуцола та екс начальнику Центрального управління продовольчого забезпечення Командування Сил логістики ЗСУ Олександру Козловському суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою - ДБР викрило його на незаконному збагачені.

Про це повідомила радниця з комунікацій ДБР Тетяна Сап'ян.

«Сторона обвинувачення просила суд обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави 60 мільйонів гривень, але суддя ухвалила рішення, що це буде тримання під вартою з можливістю внесення застави у 6 мільйонів гривень» - зазначила Сап’ян.

Нагадаємо, що полковник Олександр Козловський, за інформацією антикорупційних органів у 2022-2023 роках набув необґрунтованих активів на суму майже 58 млн грн. Зокрема йдеться про автомобіль, квартиру в Києві, 53 земельні ділянки на території України та інше майно.

Раніше ми вже писали про Олександра Козловського і про те, яким чином він з посади заступника начальника Головного управління Військової служби правопорядку (ГУ ВСП), без профільної освіти та відповідного досвіду, опинився на посаді начальника тилового забезпечення ЗСУ.

Ухвала суду:

1