Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зумів зменшити, а де і зовсім зупинити наступ російських військ - Сєрков Ігор

Дата: 21.03.2024 15:29

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зумів зменшити, а де і зовсім зупинити наступ російських військ.

Про це зазначив колишній слідчий і військовий прокурор, юрист Ігор Сєрков.

Зокрема, він вважає, що талановитий полководець з величезним військовим досвідом, з незламною волею і рішучістю провів грамотне перегрупування військ, виділив головні напрями оборони, що дозволило стабілізувати та утримати фронт.

"Вважаю, що новий Головком проводить і успішну кадрову політику. На посаду призначаються тямущі та професійні офіцери. У ЗСУ розпочалася ротація, скорочення роздутих штатів структур управління Генерального штабу ЗСУ" - додав Сєрков.

Крім того, за словами юриста, важливим є той факт, що при генералі Сирському Збройні Сили стали позбавлятися тих високопосадовців у погонах, які в період війни наживалися на продуктах харчування для наших військових. За нового Головкому ці люди стали притягуватися до кримінальної відповідальності.

"Звичайно, не всі проблеми в ЗСУ ще вирішені, не по всіх ще прийняті необхідні кадрові рішення, але я глибоко переконаний, що найближчим часом усі ті, хто лобіював призначення на посади військових посадових осіб, які розкрадали армію, ті, хто довгий час прикривав їхні протиправні дії будуть також зняті зі своїх посад і по ним правоохоронними органами будуть прийняті відповідні правові рішення" - зауважив Ігор Сєрков.

Давайте разом побажаємо успіхів нашому Головнокомандувачу Збройних Сил України на шляху реформування ЗСУ, очищенню їх від несумлінних та непрофесійних кадрів, а також досягненню якнайшвидшої перемоги над агресором!