грошова допомога

Пенсіонерам в деяких регіонах продовжили виплати від ООН: хто і як може отримати допомогу та які умови?

Дата: 16.04.2024 19:52

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено ще на 3 місяці: квітень, травень і червень. 

Пенсіонери у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, які відповідають умовам програми, отримуватимуть виплати від ВПП ООН на суму, що дорівнює різниці між 3 250 грн та сумою пенсії, яку вони отримують зараз. 

Європейська Комісія схвалила План України, щодо залучення коштів у межах Інструменту ЄС Ukraine Facility

Дата: 16.04.2024 10:13

Європейська Комісія схвалила План України у межах Інструменту ЄС Ukraine Facility на 2024-2027 роки.

Цей крок відкриває шлях до регулярної та прогнозованої підтримки України від ЄС. Загальний обсяг коштів, передбачений Ukraine Facility, – 50 млрд євро. З них на бюджетну підтримку буде спрямовано 38,27 млрд євро, інвестиційний фонд – 6,97 млрд євро, на технічну та адміністративну підтримку – 4,76 млрд євро.

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовців: хто може отримати та що для цього потрібно?

Дата: 15.04.2024 09:22

Грошова допомога на оздоровлення військовослужбовцям (так звані «оздоровчі») – це грошова виплата, яка надається військовослужбовцям для покриття витрат на оздоровлення.

Право на отримання «оздоровчих» мають військовослужбовці офіцерського складу, особи рядового, сержантського та старшинського складу, крім військовослужбовці строкової військової служби.

Скільки разів можна отримати таку допомогу та яку суму?

Грошові виплати до Дня Незалежності України: який розмір передбачено у 2024 році

Дата: 07.04.2024 13:42

Кабінет Міністрів України оприлюднив постанову від 2 квітня 2024 року №369 про встановлення розмірів разової грошової виплати до Дня Незалежності України, передбаченої Законами «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», у 2024 році.

Разова грошова виплата до Дня Незалежності України виплачується до 24 серпня 2024 року у таких розмірах.

Увага, шахраї! Під видом надання грошової допомоги від міжнародних донорів часто діють аферисти

Дата: 02.04.2024 10:11

Останнім часом почастішали спроби шахрайських дій, замаскованих під надання грошової допомоги від міжнародних донорів. Зокрема, шахраї поширюють фейкові посилання на реєстрацію на грошову допомогу від Міжнародної організації з міграції ООН.

З цього приводу в організації наголошують, що вони ніколи не використовують гугл-форми для збору будь-яких персональних даних для надання багатоцільової грошової допомоги. 

Не потрібно вводити дані платіжної картки на незнайомих і підозрілих вебсайтах та переходити за посиланнями з ненадійних джерел.

На Херсонщині діти можуть отримати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення

Дата: 30.03.2024 20:20

Мешканці Херсонської області віком від 7 до 18 років зі статусом дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій, можуть отримати одноразову грошову допомогу на оздоровлення і психологічну реабілітацію.

Про це повідомили в Херсонській ОВА.

Для цього у регіоні діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки. Зауважимо, що сума виплати залежить від вартості путівки, придбаної батьками або за укладеним договором, але не більше 20 тисяч гривень на особу.

Для участі у програмі необхідно подати такі документи:

Набрали чинності нові правила виплати компенсацій родинам загиблих військовослужбовців: деталі змін

Дата: 29.03.2024 15:09

Сьогодні, 29 березня, набув чинності Закон №3515-IX, що вносить зміни до деяких законодавчих актів, згідно з якими відбувається призначення та виплата одноразової грошової допомоги (ОГД) сім’ям загиблих під час виконання службових обов’язків у воєнний час.

Так законодавчо було зафіксовано право захисників і захисниць укладати особисте розпорядження на розподіл ОГД в разі їх загибелі.

Таким чином, відтепер можна заздалегідь зазначати, як розподілити ОГД між близькими.

Скільки потрібно часу на отримання одноразової допомоги в разі нещасного випадку на виробництві?

Дата: 21.03.2024 15:46

Якщо ви постраждали на виробництві, одноразову допомогу вам виплатять протягом місяця з дня визначення медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) стійкої втрати професійної працездатності.

У разі смерті потерпілого одноразову допомогу його родичам та особам, які були на його утриманні, виплачують також у місячний строк з дня його смерті.

За інформацією ПФУ

Щодо додаткової грошової допомоги від ООН для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій

Дата: 11.03.2024 12:35

Відповідно до постанови КМУ від 28 липня 2023 року № 781 “Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проекту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення“ одержувачам пенсій, зокрема з числа ВПО, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, надається грошова допомога за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН).<

Призначення та виплата одноразової грошової допомоги у разі загибелі або інвалідності військовослужбовців

Дата: 10.03.2024 09:41

Уряд спростив подачу заяви для призначення одноразової грошової допомоги (ОГД) у разі загибелі чи інвалідності Захисників і Захисниць України. Звернутися за одноразовою грошовою допомогою до Мінветеранів тепер можна через ЦНАПи.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Згідно зі змінами до постанови КМУ № 336 тепер подавати заяву до Мінветеранів на призначення ОГД можна через Центри надання адміністративних послуг.

Підписка на грошова допомога