грошова допомога

Укрзалізниця почала надавати грошову допомогу евакуйованим прямо на вокзалах

Дата: 23.05.2022 23:31

Фінансову допомогу в рамках програми підтримки людей, які евакуюються потягами з місць активних бойових дій, минулими вихідними отримали 390 пасажирів.

Про це повідомила пресслужба АТ «Укрзалізниця» в Телеграмі.

«390 пасажирів евакуаційних рейсів Укрзалізниці за вихідні вже отримали свої виплати від держави прямо на вокзалах у Львові та Дніпрі, щойно зійшовши з поїзда», — йдеться в повідомленні.

Детально про види та суму грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб (інфографіка)

Дата: 22.05.2022 10:32

Відповідно до Постанови КМУ № 457 від 16 квітня 2022 року «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією рф проти України» з травня місяця виплачується допомога для ВПО.

Отримувати щомісячну допомогу від держави мають право наступні категорії осіб:

Пільги і гарантії добровольцям та членам сімей загиблих Захисників: Уряд унормував документи

Дата: 21.05.2022 17:21

Кабмін ухвалив постанову “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України”.

Оформлення допомоги для ВПО: Мінцифри відповідає на поширені питання

Дата: 21.05.2022 10:38

Міністерство цифрової трансформації України надало відповіді на поширені питання щодо оформлення допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Я подався на виплату для ВПО в Дії. Коли отримаю кошти?

Після подачі заяви на оформлення допомоги для ВПО в Дії вона направляється до Управління соцзахисту населення на розгляд і призначення суми грошової допомоги відповідно до вашого статусу.

Після цього УСЗН передає цю інформацію до Міністерства соціальної політики, яке проводить виплати.

Уряд розширює програми виплат для українців, які не мають статус внутрішньо переміщеної особи

Дата: 18.05.2022 09:18

Люди з деокупованих територій та населених пунктів, що перебувають у зоні активних бойових дій, зможуть отримати додаткові виплати.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Так, Кабмін схвалив постанову, яка врегульовує питання обліку внутрішньо переміщених осіб, а також розширює програми виплат для українців, які не мають статус внутрішньо переміщеної особи.

Вагітні можуть отримати декретну допомогу навіть із-за кордону

Дата: 11.05.2022 10:00

Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.

Аби це стало можливим, фахівці Міністерства охорони здоров’я спростили процедуру формування медвисновків – отримати е-лікарняний після настання 30 тижня вагітності тепер можна дистанційно.

Жертвам війни в Україні виплатять щорічну фінансову допомогу

Дата: 10.05.2022 17:10

Постраждалим від війни в Україні людям виплачуватимуть разову щорічну матеріальну допомогу. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів. Гроші отримають ветерани війни і нацистських переслідувань.

Про це йдеться в постанові Кабінету Міністрів від 7 травня, повідомляє РБК-Україна.

Виплата пенсій та соціальних допомог особам в окупації: уряд уточнив підходи

Дата: 30.04.2022 09:01

Уряд урегулював виплату пенсії та соціальних допомог особам на тимчасово окупованих територіях.

Так, постановою Кабміну від 16.04.2022 № 457 передбачено, що для осіб, які проживають у населених пунктах, які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), нарахування і виплата всіх належних виплат (пенсій, соціальних допомог, пільг та субсидій тощо) продовжується в повному обсязі з урахуванням декількох особливостей.

Як отримати грошову компенсацію "пакунок малюка" в умовах воєнного стану

Дата: 29.04.2022 14:24

Міністерство соціальної політики спростило механізм отримання сім’ями при народженні дитини грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Юридичне бюро "Лінія права".

Грошова допомога українцям під час війни: які державні програми було запроваджено?

Дата: 27.04.2022 11:00

З початку війни в Україні було запроваджено багато державних програм, які мають на меті підтримати українців фінансово. На деякі з них подати заявку вже неможливо, а деякі досі актуальні.

Хто і яку допомогу ще може отримати в Україні розказали "Сьогодні".

Підписка на грошова допомога