допомога бізнесу

На прифронтових територіях місцева влада зможе звільняти підприємства від місцевих податків

Дата: 12.04.2024 22:11

Уряд ухвалив зміни до порядку, що визначає механізм надання додаткових дотацій місцевим бюджетам.

Так, через постійні обстріли на прифронтових територіях часто пошкоджується майно підприємств, які є платниками місцевих податків і відтепер місцева влада зможе звільняти у 2024 році бізнес від податку за землю, податку на нерухоме майно і єдиного податку, а Уряд компенсуватиме місцевим бюджетам недоотримані кошти із державного бюджету.

Ощадбанк розпочав реалізацію другої фази Проєкту підтримки бізнесу від уряду Німеччини

Дата: 20.01.2024 11:14

Понад 500 українських мікро, малих та середніх підприємств можуть отримати кредитну підтримку з грантовим компонентом від Уряду Німеччини в Ощадбанку - розпочинається реалізація другої фази Проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості ММСП в Україні ІІ» в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Загальний бюджет проекту — 4,2 млн євро, а максимальний розмір суми гранту (компенсації) становить:

Уряд удосконалив порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу

Дата: 11.11.2023 10:31

Кабмін вніс зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Нововведення, зокрема, розширюють можливості для використання грантових коштів, зменшують кількість документів, які необхідно надати банку для підтвердження витрат, а також скасовуються граничні суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв.

Крім того уточнюється низка положень для підприємців-ветеранів, для яких спрощується отримання та використання грантових коштів. 

Мікробізнес і підприємці, які постраждали від війни, можуть отримати грант від міжнародної організації

Дата: 05.08.2023 17:06

З-поміж ВПО, грантову допомогу можуть отримати підприємці та мікробізнес, який постраждав від військової агресії.

Про це інформує на своїй інтернет-сторінці.Міжнародна гуманітарна організація Help – Hilfe zur Selbsthilfe.

Постраждалий від війни малий бізнес та громадяни трьох регіонів отримають підтримку від Міжнародної організації з міграції

Дата: 27.06.2023 13:44

Міжнародна організація з міграції (МОМ) у партнерстві з Мінекономіки та за сприяння Держцентру зайнятості надасть допомогу постраждалим від війни громадянам та малому бізнесу в Київській, Чернігівській та Полтавській областях. Проєкт «Рішення в сфері безпеки людини в Україні» фінансується Урядом Японії та реалізується МОМ з 31 січня по 30 жовтня 2023 року у зазначених областях. 

Український мікробізнес може отримати гранти від ЄС та Німеччини: хто може подати заявку та яка сума допомоги?

Дата: 16.06.2023 10:20

В Україні розпочався новий грантовий проєкт, який передбачає надання безповоротних грантів мікробізнесу для забезпечення безперервності діяльності та відновлення переміщених підприємств.

Про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.

Програма «Власна справа»: ветеранам планують видати понад 1000 грантів на створення та розвиток бізнесу

Дата: 15.04.2023 16:32

У рамках програми «Власна справа», яка стартувала 10 квітня, ветеранам планують видати понад 1000 грантів на створення та розвиток бізнесу.

Про це заявила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Деякі поради щодо безпеки бізнесу у 2023 році - аналітика від адвоката

Дата: 04.04.2023 09:07

Представники бізнесу плануючи стратегічні цілі своїх підприємств мають пам’ятати основні правила безпеки. Український бізнес вже навчився працювати в атмосфері ризику.

Адвокат, керуючий партнер Schendler Law Firm Віталій Єлькін для Ліга.Блоги підготував аналітику, в якій актуалізував ризики, а також інструменти протидії їм. Про них мають пам’ятати як юристи так і керівники підприємств.

Рекомендації стосуються інструментів саме до початку виникнення проблеми.

Як власникам бізнесу отримати компенсацію збитків внаслідок результатів війни?

Дата: 18.11.2022 10:01

Уже понад 8 місяців російська федерація обстрілює мирні міста України, що несе загрозу життю та здоров’ю людей, руйнації будівель та споруд. Для власників бізнесу такі неконтрольовані обставини надзвичайного характеру також  виражаються у повному знищенні власної справи чи втрати частини товару, обладнання або ж  суто економічних втратах через невиконання контрагентами умов договорів. У зв’язку з цим сьогодні в Україні формується нова правова база для фіксації і доказування завданих збитків.

Прем’єр-міністр України розповів про програми безповоротних грантів для підприємців

Дата: 24.06.2022 17:31

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Уряд прийняв документи щодо запуску програми «єРобота» й анонсував одразу три грантові програми підтримки створення власного бізнесу.

"Ми запускаємо ще три програми, які так само спрямовані на створення нових робочих місць, збільшення доходів українців та розвиток нашої економіки", — зазначив Денис Шмигаль.

Підписка на допомога бізнесу