грошова допомога

Визначення отримувачів грошової допомоги на випадок смерті: важливе роз’яснення

Дата: 12.06.2024 11:52

Наприкінці березня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо призначення і виплати одноразової грошової допомоги», яким встановлюється право скласти особисте розпорядження на випадок своєї загибелі (смерті) про виплату одноразової грошової допомоги.

Важливо знати!

Міністерство юстиції України листом від 10 квітня 2024 року №55342/37.1/32-24 надало відповідне роз’яснення.

Освітньо-грантова програма "Траєкторія": військові та ветерани можуть отримати 100 тисяч гривень на розвиток власної справи

Дата: 02.06.2024 21:17

Ветерани та військові мають змогу зарєструватися на нову програму «Траєкторія» і отримати 100 тисяч гривень на розвиток власної справи.  

Даталі повідомляє Мінцифра.

"Підтримуємо захисників та захисниць і створюємо більше можливостей для їх розвитку. Мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора» ініціювали освітньо-грантову програму для українських військових і другого з подружжя, щоб допомогти у створенні та масштабуванні власної справи" - зазначили у Міністерстві. 

Врегульовано окремі питання виплати грошової компенсації за житло деяким категоріям ветеранів та їхніх родин

Дата: 31.05.2024 18:41

Йдеться про зміни до урядових постанов від 28 березня 2018 року № 214 та від 18 квітня 2018 року № 280, якими врегулювано окремі питання надання грошової компенсації для придбання житла. Відповідне рішення Кабмін ухвалив вчора, 30 травня.
  
Це стосується ветеранів війни з-поміж ВПО, які захищали територіальну цілісність України, та осіб з інвалідністю I-II груп з-поміж учасників бойових дій на території інших держав. А також членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, яким призначено грошову компенсацію відповідно до постанов № 214 та № 280.
  

Поранення на фронті: на який розмір грошової допомоги можуть розраховувати військовослужбовці?

Дата: 31.05.2024 11:47

Перебуваючи у госпіталі чи лікарні, далеко не одразу задаєшся питанням про те, що мають виплатити у разі поранення, адже виникає чимало запитань більш важливих.

"Адвокат Права" роз'яснює питання на які види виплат можна розраховувати у разі поранення та за яких обставин.

По-перше, у разі поранення за вами зберігається виплата грошового забезпечення!

Сім'ї з дітьми з вразливих категорій, які евакуюються з прифронтових територій Харківщини і Сумщини, отримають 10 800 грн на одну особу

Дата: 28.05.2024 15:52

Уряд спільно з ЮНІСЕФ  запровадили екстрену додаткову фінансову допомогу.

Виплати отримуватимуть сім'ї з дітьми, які з 1 травня 2024 р. підлягають обов’язковій евакуації, а до евакуації – проживали на території Сумщини і Харківщини та належали до однієї чи кількох таких категорій:

Сім’ї із вразливих категорій, які евакуюються з Харківщини та Сумщини, отримають додаткову фінансову допомогу - Мінреінтеграції

Дата: 20.05.2024 19:12

Родини із вразливих категорій, які мають евакуюватися із прифронтових громад Харківської та Сумської областей, отримають одноразову виплату у розмірі 10 800 гривень на особу.

Відповідну ініціативу запровадив Уряд спільно з ЮНІСЕФ.

Виплати отримуватимуть сім’ї з дітьми, які з 1 травня 2024 року підлягають обов’язковій евакуації із територій Сумської та Харківської областей, а до евакуації проживали на території вказаних областей та належали до однієї чи кількох із таких категорій:

Грошова допомога від міжнародних організацій для ВПО у Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській і Харківській областях: як отримати?

Дата: 15.05.2024 17:43

Грошова допомога для внутрішніх переселенців та постраждалого від воєнних дій населення передбачається в межах проєкту Консорціуму Реагування. Про це йдеться на сайті Благодійного фонду «Право на захист».

Консорціум Реагування (Ukraine Reaction Consortium) координує французька неурядова організація ACTED за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Пенсіонерам в деяких регіонах продовжили виплати від ООН: хто і як може отримати допомогу та які умови?

Дата: 16.04.2024 19:52

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено ще на 3 місяці: квітень, травень і червень. 

Пенсіонери у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, які відповідають умовам програми, отримуватимуть виплати від ВПП ООН на суму, що дорівнює різниці між 3 250 грн та сумою пенсії, яку вони отримують зараз. 

Європейська Комісія схвалила План України, щодо залучення коштів у межах Інструменту ЄС Ukraine Facility

Дата: 16.04.2024 10:13

Європейська Комісія схвалила План України у межах Інструменту ЄС Ukraine Facility на 2024-2027 роки.

Цей крок відкриває шлях до регулярної та прогнозованої підтримки України від ЄС. Загальний обсяг коштів, передбачений Ukraine Facility, – 50 млрд євро. З них на бюджетну підтримку буде спрямовано 38,27 млрд євро, інвестиційний фонд – 6,97 млрд євро, на технічну та адміністративну підтримку – 4,76 млрд євро.

Підписка на грошова допомога