катастрофа

ДБР завершило розслідування авіакатастрофи у Броварах, де загинув міністр Монастирський

Дата: 27.11.2023 10:31

ДБР завершило розслідування щодо авіакатастрофи гелікоптера 18 січня 2023 року у Броварах де загинув міністр МВС Денис Монастирський, інші співробітники міністерства та цивільні особи серед яких дитина.

Матеріали справи відкриті для ознайомлення підозрюваним та їхнім захисникам, а також потерпілим та їх законним представникам і після ознайомлення будуть передані до суду.

Про це зазначили в ДБР.

Як врятуватись при аварії на АЕС чи застосуванні ядерної зброї: порядок дій

Дата: 26.06.2023 18:14

Російське керівництво в черговий раз вдається до ядерного шантажу, зокрема окупувавши ЗАЕС і застосування ядерної зброї по Україні вважається ймовірним, головна мета погроз — налякати українців та світ та змусити йти на поступки та послабити підтримку України.

В будь-якому випадку українці мусять мати план дій на випадок надзвичайних ситуацій: застосування ядерної зброї, “брудної бомби” чи в разі аварії на АЕС.

Допитали свідків та проводят експертизи: СБУ до сих пір розслідують авіакатастрофу в Броварах

Дата: 25.04.2023 09:29

За три місяці розслідування справи падіння гелікоптера в Броварах правоохоронці допитали шість тисяч свідків і призначили більше сотні експертиз.

"У кримінальному провадженні щодо причин катастрофи вертольота з керівництвом МВС у Броварах на Київщині призначено понад 100 судових експертиз" - повідомляється у відповіді управління взаємодії зі ЗМІ та громадськістю СБУ на інформаційний запит Укрінформу.

Утворено Урядову комісію з розслідування причин авіакатастрофи у Броварах

Дата: 20.01.2023 22:10

Кабмін створив урядову комісію по розслідуванню причин авіакатастрофи гвинтокрила у Броварах.

Про це йдеться в повідомленні представника уряду у Верховній раді Тараса Мельничука в Telegram.

Зокрема, утворено Урядову комісію з розслідування причин авіакатастрофи вертольота EC 225 LP, що сталася 18.01.2023 у м. Броварах Київської області, та затверджено персональний склад цієї комісії.

Підписка на катастрофа