Проживання подружжя разом після розлучення не свідчить, що вони є сім'єю

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 16:35

Касаційний цивільний суд звернув увагу на необхідності доведення існування відносин САМЕ сімейного характеру, а не таких, що існують між співвласниками житла або співмешканцями з причини відсутності іншого місця проживання.

Кабмін скасував обмеження вартості тепла

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 15:38

Уряд скасував постанову про обмеження вартості теплоенергії в системі централізованого опалення.

Визнати таким, що втратив чинність постанова КМУ від 26 червня 2019 року №560 Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг, – йдеться в документі, датованому 15 листопада 2019 року.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що тарифи не зміняться.

САП повідомило про підозру мера Львова та посадових осіб Львівської міської ради

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 15:26

Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, що 21 листопада 2019 року прокурорами повідомлено про підозру посадових осіб Львівської міської ради.

Як зазначається зловживання посадовців під час операцій із земельними ділянками, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області, завдали збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн гривень.

Так, у 2015 році до правоохоронних органів звернулись понад 60 громадян із заявами про незаконне відчуження належної їм землі.

Как уволиться с работы не отрабатывая ещё две недели?

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 15:08

Вопрос

Я студентка дневного обучения и официально трудоустроена на 4х часовой рабочий день (по факту работаю 9), из-за учебы вынуждена увольняться - но начальница в отпуске 2 недели. Предупредила о своем желании уволиться за 2 недели (она находилась уже в отпуске). Заявление естественно на руки не попало. Как уволиться не отрабатывая ещё две недели дополнительно? Помимо этого я вынуждена уехать в родной город для ухода за бабушкой, но начальство это не заботит. 

Ответ

Прослушка чиновника: що варто знати, аби запис прийняв суд?

Реальний прецендент в українській практиці, коли один суддя надає дозвіл на слідчі дії, а інший - визнає їх неправомірними. В чому проблема?

Новий КПК чи корупція української судової системи?

Розбираємося у відео!

Ципін і партнери, Адвокатське бюро

Заявление Зеленского о досрочных выборах – способ давления на депутатов

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 13:28

В эфире программы «Час с Тиграном Мартиросяном» директор Украинского Института анализа и менеджмента политики Руслан Бортник прокомментировав заявление Владимира Зеленского о возможности проведения досрочных выборов.

Новый трудовой кодекс: какие изменения предлагаются в документе?

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 13:25

Народные депутаты Украины предлагают расширить нормы закона о труде, которые обеспечивают права работников на личную и семейную жизнь. Например, хотят дополнить список запретных тем, среди которых вопросы о партийной и национальной принадлежности, регистрации места жительства и другие новые пункты.

Право на личную жизнь

Водіям на замітку: поліція збільшила на дорогах кількість радарів TruCAM (карта розташування)

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 11:31

Як повідомив перший заступник голови Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький на дорогах України розширюється кількість ділянок, де патрульні вимірюватимуть швидкість приладом TruCAM, а також збільшується кількість таких приладів.

Так, з 20 листопада, додається 57 нових ділянок, а також розширюється 2 існуючі. Усього на дорогах України працюватиме 115 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 186 ділянках.

Патрульна поліція нагадує про підходи, згідно з якими здійснюється фіксація:

Боротьба з рейдерством: уряд хоче запровадити електронні довіреності

Дата публікації: чт, 11/21/2019 - 11:04

В уряді хочуть запровадити електронні довіреності у додаток до паперових та подати відповідний закон до парламенту у найближчі тижні.

Про це заявив Міністр Кабінета міністрів Дмитро Дубілет у Facebook.

"У нотаріусів і так є е-підпис, вони і зараз можуть накладати його в пару кліків на будь-які файли. Треба лише змінити пару рядків у законах і підзаконці. Саме цим ми зараз з Мін'юстом та Нотаріальної палатою і займаємось", - написав Дубілет.

Галерея (відео/фото)