оновлення даних в ТЦК

У ТЦК пояснили, хто може уникнути штрафу за те, що не оновив дані до 16 липня

Дата: 13.07.2024 09:55

Якщо військовозобов'язаний надасть документи або інші підтвердження, що у нього не було можливості оновити дані впродовж 60 відведених для цього днів, то у такому випадку в громадянина є шанси уникнути штрафу.

Таку заяву зробив старший офіцер юридичної служби Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Молот.

Суди скасовують штрафи ТЦК: в чому проблема українського законодавства?

Дата: 06.07.2024 20:48

Ані в профільному законі, ані в підзаконних актах, що регулюють питання військового обліку, і мали б бути доведені до громадськості шляхом опублікування у друкованих видання або ж у відповідних базах нормативно-правових актів, не міститься посилання на реєстр «ОБЕРІГ». Така ж історія і з «Резерв+».

Міноборони та Кабмін пояснили, що відповідна постанова про порядок ведення Реєстру «Оберіг» засекречена. Однак тоді незрозуміло, чому в інших, вже опублікованих постановах про військовий облік жодним чином не згадуються ані «Резерв+» ані реєстр «ОБЕРІГ»?

В Міноборони назвали п'ять міфів, через які військовозобов'язані бояться оновлювати дані у Резерв+

Дата: 05.07.2024 18:28

В Україні з 18 травня триває кампанія з оновлення військово-облікових даних для військовозобов'язаних громадян. За статистикою більшість оновили інформацію про себе через мобільний застосунок Резерв+. Як повідомляє Міноборони, цією послугою вже скористалися понад два мільйони українців.

Однак, останнім часом в інтернеті з'являється все більше "страшилок", через які люди бояться використовувати Резерв+ для оновлення даних.

Суд скасував штраф ТЦК у 25 500 грн, який чоловік отримав за неповідомлення про одруження і народження дітей: деталі рішення

Дата: 05.07.2024 09:47

Суд скасував штраф 25,5 тисяч грн, який ТЦК наклав на чоловіка за те, що той не повідомив про дружину, дітей і зміну місця роботи – суд зазначив, що за новим законодавством людину не можна штрафувати за неповідомлення даних, які і так є у держави.

Про це пише "Судово-юридична газета" з посиланням на матеріали справи.

Від повістки не ухилитись: юридичний аналіз Постанови КМУ № 747

Дата: 04.07.2024 09:19

 

У цьому відео юрист Вікторія Драпайло рпозповідає про деякі зміни, які набудуть чинності після спливу строку на уточнення облікових даних з 17 липня, та стосуються повноважень ТЦК та СП надсилати повістки поштою.

Зокрема, положення постанови КМУ 560 дозволяють надіслати повістки кожному, як тим особам, які не оновили свої облікові дані, так і тим, хто виконав свій обовʼязок. 

Юристи пояснили, що загрожує військовозобов’язаним, які не оновлять дані до 16 липня

Дата: 03.07.2024 09:53

Згідно з новим законом про мобілізацію, що набув чинності 18 травня 2024 року, військовозобов’язані громадяни повинні оновити свої персональні дані впродовж 60 днів.

Кому потрібно оновити персональні дані та яка відповідальність передбачена за ігнорування повісток та невиконання вимог закону розповіли юристи для РБК-Україна.

Які документи необхідні для оновлення даних в ТЦК та СП?

Дата: 01.07.2024 09:18

Згідно з новим мобілізаційним законом військовозобов'язані чоловіки віком від 18 до 60 років повинні оновити свої дані, зокрема, через звернення до ТЦК та СП.

Нагадуємо, що оновити дані можна через ЦНАПи та Резерв+, а також у цьому додатку можна стати в електронну чергу до ТЦК.

Крім того, в одному зі своїх дописів ми вказували на те, що невизначеність у питання статусу застосунку викликає питання стосовно юридичних наслідків дій осіб в цьому застосунку, наприклад, коли вони неправильно вказують свою адресу, номер телефону чи електронну пошту.

Без військового квитка не надаватимуть адмінпослуги: для військовозобов’язаних "ухилянтів" готують обмеження (перелік)

Дата: 26.06.2024 10:13

В Україні можуть посилити обмеження для військовозобов’язаних чоловіків в отриманні певних послуг, якщо у них не буде дійсного, оновленого військового квитка. 

Чи зможуть військовозобов'язані без військового квитка працевлаштуватись, лікуватися та  одружуватися розбирались TSN.UA.

Поважні причини, при яких можна не йти в ТЦК та СП після вручення повістки

Дата: 16.06.2024 10:23

Які є поважні причини, за яких можна не прийти в ТЦК та СП після вручення повістки розповіли в Волинському обласному ТЦК та СП.

Поважними причинами неприбуття до ТЦК та СП у строк, визначений у повістці, визнаються:

Підписка на оновлення даних в ТЦК