ПФУ

Як оновити особисті дані в Реєстрі застрахованих осіб - роз'яснення Пенсійного фонду

Дата: 29.05.2024 09:50

Якщо в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України людина виявила неактуальні або помилкові відомості про себе (наприклад, помилку в даті народження, неактуальну адресу проживання тощо), варто звернутися до Фонду для виправлення інформації. 

Для цього необхідно:

У якому випадку розмір житлової субсидії може становити 0,00 грн - відповідь ПФУ

Дата: 27.05.2024 14:08

Житлова субсидія — це адресна допомога, що надається членам домогосподарства на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. 

Житлова субсидія призначається за наявності різниці між вартістю послуг у межах соціальних нормативів і розміром обов’язкового платежу домогосподарства.  

Чи потрібно вносити зміни в договір про добровільну участь з ПФУ при зміні прізвища?

Дата: 19.05.2024 12:38

Запитання:

Уклала договір про добровільну участь з ПФУ, сплачувала внески протягом декількох років, а потім вийшла заміж і змінила прізвище.

Чи потрібно вносити відповідні зміни в договір?

Відповідь ПФУ:

Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за продовженням виплат - роз'яснення ПФУ

Дата: 14.05.2024 12:31

Роз’яснення Пенсійного фонду України щодо того, кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за продовженням виплат.

Якщо ви одночасно відповідаєте всім наступним критеріям:

Як пенсіонеру-ВПО пройти ідентифікацію в Пенсійному фонді України?

Дата: 12.05.2024 22:36

Якщо особа хоче пройти ідентифікацію, звернувшись особисто до органу Пенсійного фонду України, то вона може прийти до будь-якого обраного сервісного центру ПФУ. З собою потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).

Крім того, пройти ідентифікацію можна й іншими способами:

Українці можуть подати заяву на страхову виплату online

Дата: 07.05.2024 12:01

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс подання заяв щодо призначення/перерахунку/продовження страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням.

Постраждалі  особи або члени їх сімей, які авторизувалися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за кваліфікованим електронним підписом КЕП, для одержання відповідних страхових виплат можуть подати онлайн:

Пенсія на неповнолітню дитину по втраті годувальника: чи продовжаться виплати після усиновлення дитини?

Дата: 30.04.2024 10:35

Питання:

Отримую пенсію по втраті годувальника на неповнолітню дитину. Чи будуть продовжуватись виплати пенсії дитині, якщо її всиновить вітчим?

Відповідь ПФУ:

Пенсія у зв'язку із втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні (стаття 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).
 
Дітям пенсія у зв'язку із втратою годувальника призначається незалежно від того, чи були вони на утриманні годувальника. 

Скількох осіб врахують при призначенні субсидії, якщо з трьох прописаних двоє за кордоном?

Дата: 25.04.2024 11:17

Питання:

Скільки осіб буде враховано при призначенні субсидії, якщо з трьох прописаних у квартирі членів сім’ї, двоє перебувають за кордоном?

Відповідь:

До складу домогосподарства включаються всі особи, які зареєстровані в житловому приміщенні, крім тих членів домогосподарства, які перебувають за кордоном понад 60 днів на день звернення за призначенням житлової субсидії.

Підписка на ПФУ