Голові РДА Київщини повідомлено про підозру за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані сп’яніння (ч. 2 ст. 286-1 КК України).
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.
Зокрема, до Шевченківського районного суду м. Києва скеровано клопотання про обрання посадовцю запобіжного заходу у вигляді безальтернативного тримання під вартою.
За даними слідства, 26 квітня 2024 року в Броварах посадовець райдержадміністрації Київщини Володимир Майбоженко, перебуваючи за кермом автомобіля, проїхав перехрестя на заборонений сигнал світлофора, виїхав на узбіччя та скоїв наїзд на пішоходів.
За результатами тестування приладом Drager у водія визначено вміст алкоголю 2.31 проміле.
Чотирьох осіб, що постраждали внаслідок наїзду, серед яких одна дитина, госпіталізовано до лікарні. Попередньо медиками у двох потерпілих діагностовано тяжкі тілесні ушкодження, вони перебувають в реанімаційному відділенні. Ще у двох - тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.
![ДТП в Броварах](/sites/default/files/inline-images/photo_2024_04_26_19_58_56__2__0586e6ec2207efbe737682351ab328c0_1200x675.jpg)
![1](/sites/default/files/inline-images/photo_2024-04-27_12-48-51.jpg)