війна в Україні

Російські окупанти вбили в Україні вже 397 дітей - ювенальні прокурори

Дата: 30.09.2022 09:26

Станом на ранок 30 вересня 2022 року більше ніж 1177 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За інформацією ювенальних прокурорів 397 дітей загинуло та понад 780 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Про це інформує Офис генерального прокурора.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 402, Харківській - 232, Київській - 116, Миколаївській - 73, Чернігівській - 68, Луганській - 64, Херсонській - 55, Запорізькій - 47, Дніпропетровській - 29.

В Офісі Генпрокурора оприлюднили нові дані, щодо кількості загиблих та постраждалих дітей від російської агресії

Дата: 20.09.2022 09:46

Станом на ранок 20 вересня 2022 року більше ніж 1151 дитина постраждала в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації.

Зокрема, 391 дитина загинула та понад 760 отримали поранення різного ступеню тяжкості, повідомили ювенальні прокурори.

Ці дані не остаточні, оскільки триває робота правоохоронців в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Історії війни: як з перших днів повномасштабної війни Сумщина зустріла ворога

Дата: 14.08.2022 22:15

Після звільнення від російських окупантів півночі України радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович дав інтерв’ю, де сказав таку фразу: «знімаю шляпу перед Сумами» і зазначив, що в захваті від тероборони і партизан Сумщини, які без підтримки військових, самотужки воювали з танковими військами противника.

На звільнену Сумщину навідались і ми, щоб побачитись з місцевими чоловіками, які в найскладніші часи взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини.

У Києві відкрилася фотовиставка про злочини Росії проти представників медіа в Україні

Дата: 23.06.2022 20:09

У Києві в Парку імені Тараса Шевченка відкрилася фотовиставка The War Is Not Over Yet («Війна ще не закінчилася») про російські злочини проти медіа в Україні.  

Про це повідомляє ZMINA.

Мета виставки – розповісти про журналістів, завдяки яким світ знає про війну Росії проти України. Про тих, що загинули, були поранені, опинились під обстрілами, у полоні або зазнали переслідувань від початку повномасштабного вторгнення.

Підрозділи тероборони можуть перекидати до зони бойових дій - Зеленський підписав відповідний закон

Дата: 12.06.2022 09:51

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про надання можливості територіальній обороні виконувати завдання безпосередньо у районах ведення бойових дій.

Відповідний документ опублікували на порталі Верховної Ради.

Зокрема, внесено зміни до Закону України "Про основи національного спротиву", де йдеться про завдання територіальної оборони та зони виконання таких завдань.

Цільова мобілізація: кого будуть долучати до відновлення країни і що потрібно буде робити?

Дата: 06.06.2022 07:36

В Україні до 23 серпня продовжено військовий стан та загальну мобілізацію, однак крім тих, кого мобілізуватимуть на фронт, будуть долучатися й ті, хто братиме участь у відновленні України за цільової мобілізації.

Увага! Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Дата: 04.06.2022 18:02

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Перелік не є фіксованим документом і регулярно актуалізується.

Про це зазначили у відомстві.

Для іноземних журналістів уряд спростив умови перебування в Україні

Дата: 27.05.2022 21:31

Іноземні журналісти, які мають акредитацію в Україні на час дії воєнного стану, можуть не турбуватись про продовження дозволу на перебування на території країни. До них не застосовуватимуться обмеження строків тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Такі правила встановив Уряд на період дії воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування чи припинення, повідомляє Мінінформполітики

Іпотека під час війни: юристи розповіли, чи треба буде повертати кредит за знищене майно

Дата: 17.05.2022 08:08

З початку війни в Україні було пошкоджено та зруйновано тисячі будинків і квартир, які були в іпотеці. Позичальники, що укладали договори з банками для отримання житла, тепер опинилися в скрутній ситуації, коли немає житла і фінансовим тягарем висить кредит.

Лише торік, за даними НБУ, фінустанови видали 10 тисяч іпотечних кредитів на суму майже 9 млрд грн. Найбільше брали іпотеку в Києві та області, а також у Харкові, де окупанти завдали чимало шкоди житловому фонду.

Мінреінтеграції оновило перелік територіальних громад, де триває війна

Дата: 14.05.2022 20:36

Міністрерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій оновило перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних дій чи знаходяться в тимчасовій окупації.

Наразі у російсько-українську війну втягнуто сім областей: Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Запорізька, Миколаївська, Харківська і Херсонська. 

Повний перелік громад на даний час:

Підписка на війна в Україні