Колишньому нардепу від ОПЗЖ Олегу Волошину загрожує до 15 років тюрми

Дата: 02.05.2023 11:12

За матеріалами СБУ 15 років тюрми загрожує колишньому нардепу від ОПЗЖ Олегу Волошину, який втік з України перед повномасштабним вторгненням.
 
Служба безпеки спільно з ДБР зібрала доказову базу на колишнього народного депутата ВРУ ІХ скликання, зокрема зазначається, що протягом 2020-2021 років він активно сприяв вищому військово-політичному керівництву рф у проведенні масштабної підривної діяльності проти України.
 
На підставі зібраних доказів, до суду скеровано обвинувальний акт за двома статтями Кримінального кодексу України:
▪️  ч. 1 ст. 111 (державна зрада);
▪️  ч. 1 ст. 125 (нанесення умисного легкого тілесного ушкодження).
 
За даними контррозвідки СБУ, Волошин цілеспрямовано намагався маніпулювати суспільною думкою українських громадян в інтересах країни-агресора.
 
Перебуваючи у лавах забороненої партії ОПЗЖ, він публічно поширював кремлівські наративи щодо суспільно-політичної ситуації в нашій державі. Також у своїх численних дописах у соцмережах та виступах у телеефірах Волошин намагався дискредитувати Україну на міжнародній арені. Крім того, він публічно виправдовував створення та діяльність терористичних організації «л/днр».
 
Разом з цим, задокументовано факт заподіяння ним умисних тілесних ушкоджень іншому громадянину.
 
Напередодні повномасштабного вторгнення фігурант втік з України до рф, де наразі переховується від правосуддя.
 
У зв’язку з цим прокурори клопотатимуть про спеціальний судовий розгляд для притягнення зловмисника до відповідальності за злочини проти нашої держави. Зловмиснику загрожує до 15 років ув’язнення.