Мінекономіки

Уряд впорядкував питання управління «санкційним» майном

Дата: 17.11.2023 23:02

Кабмін затвердив Порядок укладення договору управління об’єктами, примусово вилученими відповідно до Закону “Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів”.

Про це повідомили в Мінекономіки.

Порядок, зокрема, включає типову форму і вимоги до договорів та процедур, які з ними пов'язані.

Крім того, врегульовується:

Уряд удосконалив порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу

Дата: 11.11.2023 10:31

Кабмін вніс зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Нововведення, зокрема, розширюють можливості для використання грантових коштів, зменшують кількість документів, які необхідно надати банку для підтвердження витрат, а також скасовуються граничні суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв.

Крім того уточнюється низка положень для підприємців-ветеранів, для яких спрощується отримання та використання грантових коштів. 

"Армія відновлення": Уряд збільшив оплату до більш ніж 10 тис грн за виконання суспільно корисних робіт

Дата: 28.10.2023 18:10

Уряд України підвищив оплату праці за виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення” в півтора рази - до 10 050 грн.

“Армія відновлення” - це проект, який запустили восени минулого року для того, щоб фінансово підтримати людей, які тимчасово втратили роботу. Охочі можуть долучитись до виконання суспільно корисних робіт та отримувати за це оплату від держави у розмірі мінімальної зарплати.

У Мінекономіки підрахували орієнтовні збитки, які росія завдала довкіллю України та вимагають притягнення до відповідальності

Дата: 22.10.2023 14:38

Відновлення екосистеми України, що постраждала внаслідок широкомасштабної агресії рф, неможливо розпочати без розмінування, а також необхідно притягти до відповідальності агресора та змусити компенсувати збитки, завдані ним довкіллю.

Про це повідомила Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Штучний інтелект допомагатиме в розмінуванні території України

Дата: 18.10.2023 20:45

Мінекономіки сформувало стратегію інформаційного менеджменту гуманітарного розмінування території України, яка базується на data-орієнтовному підході, а допомагатиме втілити задумане американська технологічна компанія Palantir, яка спеціалізується на аналітиці великих даних.

Публічні закупівлі: відтепер замовник має обґрунтувати необхідність закупівель на суму понад 50 тис. грн.

Дата: 09.09.2023 07:35

Уряд вніс зміни до правил проведення публічних закупівель під час дії воєнного стану.

Зокрема, відтепер для закупівель на суму від 50 тис. гривень, які проводяться поза Prozorro, треба оприлюднювати погоджене керівником замовника обґрунтування підстави для укладання прямого контракту.

Уряд підвищив зарплати співробітників бюджетних установ, які працюють в зоні бойових дій

Дата: 26.08.2023 08:50

Уряд збільшив оплату праці працівникам установ, закладів та організацій, що фінансуються з держбюджету, які безпосередньо виконують обов’язки та завдання в зоні можливих та активних бойових дій. 

Про це повідомили в Мініекономіки.

Фінансова підтримка бізнесу, навчання та доступне житло - Уряд пропонує пакет можливостей для ветеранів

Дата: 22.08.2023 17:11

Уряд працює над тим, щоб українські захисники і захисниці могли відновити втрачений бізнес чи розпочати власну справу з нуля, опанувати нові професії та отримати власне житло. В Україні існує багато урядових та громадських ініціатив, спрямованих на допомогу ветеранам повернутися до гідного життя після фронту.

Про це зазначила Перший віце-прем’є-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко, повідомляють у Міністерстві економіки України.

Постраждалий від війни малий бізнес та громадяни трьох регіонів отримають підтримку від Міжнародної організації з міграції

Дата: 27.06.2023 13:44

Міжнародна організація з міграції (МОМ) у партнерстві з Мінекономіки та за сприяння Держцентру зайнятості надасть допомогу постраждалим від війни громадянам та малому бізнесу в Київській, Чернігівській та Полтавській областях. Проєкт «Рішення в сфері безпеки людини в Україні» фінансується Урядом Японії та реалізується МОМ з 31 січня по 30 жовтня 2023 року у зазначених областях. 

Підписка на Мінекономіки