Мінекономіки

Відтепер можна захистити дизайн своєї продукції від копіювання: запрацювали нові правила для захисту дизайнів

Дата: 06.05.2024 10:27

Відтепер є можливість захистити створений вами дизайн від копіювання. Промисловий зразок – це спосіб захисту зовнішнього вигляду вашого продукту, будь то меблі, упаковка або інше.

Порядок подання заявки на промисловий зразок врегульовано новим наказом Міністерства економіки  України (№ 6237), який вступив в дію з 1 травня.

Виробники дронів зможуть отримувати грант у розмірі 80% вартості поданого проекту

Дата: 03.05.2024 18:12

Підприємства, що виробляють дрони, зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проєкту. Пільговий режим надання грантів таким виробникам буде діяти на всій контрольованій території України. 

Про це повідомляє Мінекономіки.

Уряд включив «Ліси України» до переліку особливо важливих для економіки держкомпаній

Дата: 01.05.2024 20:13

Уряд включив Державне спеціалізоване господарське підприємство "Ліси України" до переліку особливо важливих для економіки держкомпаній,  призначення керівників та членів наглядових рад яких здійснюється за участю комітету з призначення.

Про це повідомили в Мінекономіки, додавши, що підприємство є одним із найбільших лісокористувачів Європи та найбільшим лісокористувачем України. В його управлінні перебуває 6,6 млн га земель державного лісового фонду.

Уряд затвердив Порядок використання коштів на підтримку проєктів зі значними інвестиціями

Дата: 27.04.2024 09:44

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення державної підтримки реалізації інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями (на суму понад 12 млн євро). Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 26 квітня 2024 року.

Про це повідомляють в Мінекономіки.

Верховна Рада ратифікувала Угоду про вільну торгівлю із Канадою

Дата: 13.04.2024 21:36

Верховна Рада України ратифікувала оновлену Угоду про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Ця торгова угода є однією з найсучасніших у світі. Її ратифікація сприятиме покращенню торгівлі між Україною та Канадою, а ткож забезпечить активніше залучення канадського бізнесу до відновлення України», -

Про це повідомила Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Зроблено в Україні»: стартувала програма компенсації вартості української c/г техніки та обладнання

Дата: 09.04.2024 13:39

Стартувала відновлена Урядом програма часткової компенсації державою вартості сільгосптехніки та обладнання українського виробництва.

Відповідний наказ підписала Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Аграрії зможуть отримати назад 25% від вартості цієї техніки, купуючи техніку від виробників з відповідного Переліку (посилання в кінці).

Розширено можливості для захисту авторських прав в інтернет-просторі

Дата: 31.03.2024 13:17

Україна приєдналась до низки держав, які будуть наповнювати платформу WIPO ALERT для протидії роботі вебсайтів, на яких порушуються права інтелектуальної власності.

Мінекономіки ухвалило наказ про затвердження порядку формування та ведення національного переліку вебсайтів, що викликають занепокоєння щодо дотримання прав інтелектуальної власності. 

Уряд схвалив особливі умови для отримання грантів виробниками невійськових дронів або їх частини

Дата: 23.03.2024 12:25

Кабмін розширив можливості отримання грантів підприємствами, що виробляють невійськові дрони або їх частини. Такі підприємства зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проєкту.

Відповідні зміни до Порядку надання грантів на створення або розвиток переробних підприємств Уряд ухвалив 22 березня.

Про це повідомляє Мінекономіки.

На що можна буде використовувати кошти?

Уряд запускає механізм державної підтримки проєктів із значними інвестиціями: хто може розраховувати на допомогу?

Дата: 17.03.2024 10:10

Уряд ухвалив документ, необхідний для запуску механізму державної підтримки проєктів зі значними інвестиціями. Інвестори, які готові реалізувати в Україні проєкти вартістю від 12 млн євро, отримають максимальне сприяння та підтримку у вигляді супроводу, податкових та митних пільг, компенсації витрат вартості збудованих об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури або підключення до інженерно-транспортних мереж тощо.

До Армії відновлення долучилось вже понад 100 тис. безробітних: розширено коло осіб, які можуть взяти участь у корисних роботах

Дата: 13.03.2024 10:44

За півтора роки з моменту запровадження проєкту "Армія відновлення" було видано майже 102 тисячі направлень для участі тимчасово безробітних українців у суспільно корисних роботах з відбудови країни. Загалом вони заробили понад 670 млн грн.

Про це повідомила Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко, пише Мінекономіки. 

Підписка на Мінекономіки