Мінреінтеграції

В Україні з'явиться посада Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 28.06.2022 22:09

Після повномасштабного російського вторгнення майже третина українців були вимушені покинути свої домівки, тому держава створює нові інституційні засади для допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Як повідомляє Урядовий портал 28 червня Уряд підтримав пропозицію Мінреінтеграції щодо запровадження посади Уповноваженого з питань ВПО — ключової посадової особи в державі, яка захищає права переміщених громадян.

Примусово депортованих українців впускатимуть в Україну без паспорта - Верещук

Дата: 25.06.2022 21:37

Депортованих українців, яких окупанти примусово вивезли на територію Росії, прикордонники будуть пропускати і без документів, якщо вони зможуть дістатися до кордону з Україною.

Про це повідомила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час телемарафону, передає "Зміна".

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Дата: 25.06.2022 14:30

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати.

Перелік не є фіксованим і регулярно актуалізується.

Станом на 22.06.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 8 областей.

Як мешканцям окупованих територій подати заяву на статус безробітного та призначення держдопомоги

Дата: 19.06.2022 10:05

Як мешканцям тимчасово окупованих територій або тих територій, де тривають бойові дії, подати заяву про надання чи поновлення статусу безробітного та призначення державної допомоги?

Роз'яснення надало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В безпечних регіонах можна зареєструватись як дистанційно (через портал чи мобільний додаток Дія), так і офлайн -  звернутись особисто до найближчого Центру зайнятості, що працює. 

Унормовано виплату пенсій та інших соцвиплат на ТОТ і територіях, де тривають бойові дії

Дата: 10.06.2022 19:52

Кабмін України унормував питання щодо виплат пенсії та інших соціальних виплат на територіях, де не працює тимчасово АТ «Ощадбанк» та інші банківські установи.

Відповідна постанова ухвалена на засіданні Уряду повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Йдеться про виплати у межах територіальних громад, розташованих у районі проведення воєнних (бойових) дій, або таких, що перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні). 

Увага! Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на ТОТ та тих, що в оточенні

Дата: 04.06.2022 18:02

Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Перелік не є фіксованим документом і регулярно актуалізується.

Про це зазначили у відомстві.

Україна та Росія провели обмін тілами загиблих військових

Дата: 04.06.2022 17:43

2 червня на лінії фронту в Запорізькій області відбувся обмін тілами загиблих військових між Україною та росією.

Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В результаті переговорів за участі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, було досягнуто домовленість про обмін тілами за формулою "160 на 160".

Операція проводилась спільно Мінреінтеграції, ГУР МОУ, СБУ, ГШ ЗСУ та іншими силовими структурами України.

Втратили паспорт громадянина України або закордонний? Порядок відновлення (інфографіка)

Дата: 25.05.2022 10:23

У разі втрати паспорта громадянина України або паспорта для виїзду за кордон, необхідно в першу чергу подати заяву до найближчого відділу поліції.

Після цього слід звернутися до Центру надання адміністративних послуг чи територіального органу або підрозділу Державної міграційної служби (ДМС).

Наразі ЦНАПи працюють у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях.

Оновлено актуальний перелік громад у районах бойових дій, на тимчасово окупованій території або в оточенні

Дата: 24.05.2022 20:21

Оновлено перелік тергромад, на основі якого внутрішньо переміщеним особам (ВПО) здійснюватимуть виплати.

Перелік не є фіксованим документом і регулярно актуалізується на підставі наказу Мінреінтеграції. 

Станом на 18.05.2022 року в оновлений перелік територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), додалася одна громада в Миколаївській області. 

Детально про види та суму грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб (інфографіка)

Дата: 22.05.2022 10:32

Відповідно до Постанови КМУ № 457 від 16 квітня 2022 року «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією рф проти України» з травня місяця виплачується допомога для ВПО.

Отримувати щомісячну допомогу від держави мають право наступні категорії осіб:

Підписка на Мінреінтеграції