На період дії воєнного стану Урядом затверджено розміри додаткової винагороди для військовослужбовців: деталі на інфографіці

Дата: 18.08.2023 08:38

На період дії воєнного стану Урядом України затверджено розміри додаткової винагороди для військовослужбовців:

  • 30 000 грн. - для військовослужбовців, які здійснюють бойові (спеціальні) завдання у період здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України,захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.
  • 50 000 грн.- для військовослужбовців, які виконують бойові (спеціальні) завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ (сил) або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно, а також у складі командування та штабу військової частини (зведеного підрозділу) (у т.ч.поза районами ведення бойових дій), який здійснює оперативне (бойове) управління військовими частинами та підрозділами, що ведуть воєнні (бойові) дії на лінії бойового зіткнення на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки).
  • 100 000 грн. - для військовослужбовців, які беруть безпосередню участь у бойових діях або здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України, перебуваючи безпосередньо в районах їх здійснення, на тимчасово окупованій рф території України, на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора.

Додаткова винагорода виплачується щомісяця в розрахунку пропорційно часу виконання бойових завдань/участі у бойових діях, заходах.

Виплата додаткової винагороди військовослужбовцям здійснюється на підставі наказів командирів.

Розміри винагороди визначені Постановою КМУ 168 від 28.02.2022 (із змінами від 09.08.2023)

Далі про інші види додаткової грошової винагороди на інфографіці:

123
Адвокат Яна Клименко