нещасні випадки

Скільки потрібно часу на отримання одноразової допомоги в разі нещасного випадку на виробництві?

Дата: 21.03.2024 15:46

Якщо ви постраждали на виробництві, одноразову допомогу вам виплатять протягом місяця з дня визначення медико-соціальною експертною комісією (МСЕК) стійкої втрати професійної працездатності.

У разі смерті потерпілого одноразову допомогу його родичам та особам, які були на його утриманні, виплачують також у місячний строк з дня його смерті.

За інформацією ПФУ

Хто згідно вимог чинного законодавства входить до складу комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві?

Дата: 28.08.2023 13:48

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці розповідає хто згідно вимог чинного законодавства входить до складу комісії з розслідування нещасного випадку на виробництві?

Відповідь:

Розслідування нещасних випадків внаслідок бойових дій

Дата: 01.02.2023 09:59

 

Голова Держпраці Ігор Дегнера розповів про спрощену процедуру розслідування нещасних випадків на виробництві, які сталися внаслідок бойових дій. Очільник Служби зазначив, що такі зміни у законодавстві сприятимуть оперативному розслідуванню та своєчасному соціальному захисту потерпілих.

Також було обговорено проблему тіньової зайнятості та трудової експлуатації в умовах війни. Ігор Дегнера наголосив на ризиках неоформлених трудових відносин, окреслив ознаки примусової праці та надав глядачам конкретні поради, як не потрапити до трудового рабства.

Підписка на нещасні випадки