Долги за коммунальные услуги при покупке квартиры. Кто платит в Украине?

 

Нотариус не проверяет долги за коммунальные услуги, но покупатели всегда просят проверить, нет ли долгов, и боятся покупать квартиру, собственник которой ранее не рассчитался полностью с долгами. Стоит ли покупать такую квартиру? Чем грозят долги прошлого собственника? Кто будет платить долги? Об этом смотрите в видео.

 

Advocate Optima

Рада розгляне законопроект про надання адвокатам права на травматичну зброю

Дата публікації: нд, 09/26/2021 - 13:22

 

Верховна Рада включила в порядок денний проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» щодо гарантій адвокатської діяльності № 4612 від 19.01.2021.

Покушение на Шефира: киллер использовал редкие патроны

Дата публікації: сб, 09/25/2021 - 22:58

 

Патроны, которые использовал стрелок при покушении на Сергея Шефира, на самом деле могут быть интересной цепочкой, так как количество их владельцев не так велико.

Об этом сообщает kriminal.tv

Киллер оставил ценные улики - патроны, продававшиеся под разрешение в магазине. МВД опубликовало фотографии гильз патронов, которые применял киллер. В МВД их поначалу назвали "специальными", и их поиск может навести на след и позволить вычислить поставщиков

Как власти собираются следить за расходами граждан, чтобы обложить их налогами

Дата публікації: сб, 09/25/2021 - 22:38

 

Власть планирует косвенно определять доходы украинцев, обязав их платить налоги за зарплаты в конвертах, теневые подработки и купленное за эти деньги имущество.

Так, в конце лета министр финансов Сергей Марченко заявил, что его ведомство разрабатывает законопроект о введении в Украине косвенных методов выявления доходов. Этого, по его словам, требует МВФ.

Розірвання договору оренди землі у зв’язку із затримкою орендної плати

Дата публікації: сб, 09/25/2021 - 22:20

 

Розірвання договору оренди земельної ділянки у зв’язку із істотним порушенням договору – затриманням орендної плати за землю

У Мінсоцполітики розповіли хто може звернутись за житловою субсидією

Дата публікації: пт, 09/24/2021 - 23:44

 

Право на отримання житлових субсидій мають сім'ї, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу.

 

Наразі до кінця дії карантину обов’язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім’ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї:

- обчислюється середньомісячний сукупний дохід домогосподарства;

- середньомісячний сукупний дохід ділиться на кількість членів домогосподарства і визначається середньомісячний дохід на одну особу;

№ 9 (134) 2021

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРІ:
  • Наслідки неподання добровільної декларації;
  • Припинення підприємницької діяльності;
  • Схеми шахрайства в інтернеті;
  • Ідентифікація мобільних абонентів;
  • Какие коммунальные услуги могут отключить за долги;
  • Фінансове шахрайство;
  • Підвищення соціальних виплат;
  • Затверджено умови забезпечення житлом;
  • Розмір орендної плати за землю;
  • Нові правила призначеня субсидій;

Як відрізнити цивільно-правові угоди від трудових договорів?

Дата публікації: пт, 09/24/2021 - 22:14

 

Вже не перший рік суб’єкти господарювання стають ціллю контролюючо-перевіряючих органів стосовно встановлення фактів осіб, які працюють без офіційного працевлаштування. В своїй роботі ми неодноразово захищали інтереси наших клієнтів у відповідних спорах, і у всіх випадках – позитивно. Варто зазначити, що спори мають спільні риси, але за своєю суттю та способом захисту – всі різні. Як правило, одним з головних суперечливих питань, які виникають між платниками податків та контролюючим органом є віднесення цивільно-правової угоди до трудового договору або ні.

відео / фото