В Україні змінилась процедура видачі посвідчень водія, а також підготовки водіїв та акредитації автошкіл

Дата публікації: вт, 10/22/2019 - 14:34

19 жовтня набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 р. № 320 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” . Зміни стосуються, передусім, майбутніх водіїв та автошкіл. Передбачені постановою заходи забезпечують зменшення адміністративного тиску у сфері підготовки водіїв транспортних засобів, спрощують процедуру акредитації закладів, удосконалюють процедуру отримання та обміну посвідчення водія.

Чи можна притягати водія до відповідальності, якщо він визнає вину у вчиненому

Дата публікації: вт, 10/22/2019 - 12:34

Патрульний поліцейський виніс постанову в справі про адміністративне правопорушення, якою визнав водія винним у вчиненні правопорушення та притягнув його до адміністративної відповідальності згідно ч. 1 ст. 122 КУпАП.

Не погоджуючись із таким рішенням поліцейського, водій оскаржив постанову. Суд першої інстанції став на сторону водія і його позов задовольнив.

Однак іншої думки був суд апеляційної інстанції, який відмови у задоволенні позовних вимог. Аргументом було те, що водій визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення.

Когда скрытое наблюдение за сотрудниками законно - решение ЕСПЧ

Дата публікації: вт, 10/22/2019 - 11:20

В решении Большой палаты Европейского суда по правам человека по делу «Лопес Рибальда и другие против Испании» (жалобы № 1874/13 и 8567/13) ЕСПЧ постановил 14 голосами против трех, что не было нарушения статьи  8 (право на уважение частной и семейной жизни) Европейской конвенции о правах человека, и,
единогласно, что не было нарушения пункта 1 статьи 6 (право на справедливое судебное разбирательство).

Володимир Зеленський підписав закон щодо боротьби з рейдерством

Дата публікації: пн, 10/21/2019 - 15:55

Документом передбачається одночасність вчинення нотаріальної дії та держреєстрації прав

Президент Володимир Зеленський 21 жовтня підписав законопроект №1056-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності", який спрямований на боротьбу з рейдерством. Про це свідчать дані на сайті Верховної ради.

Останній етап проходження документа - повернуто з підписом від президента. Документ раніше підписав глава Верховної ради Дмитро Разумков.

Як відбуватиметься передача земель поза населеними пунктами у власність ОТГ

Дата публікації: пн, 10/21/2019 - 15:31

земляПитання передачі земель державноі власності за межами населених пунктів у комунальну власність територіальних громад буде найближчим часом розглянуто парламентом.

Трудові книжки йдуть в історію: що буде замість них?

Дата публікації: пн, 10/21/2019 - 15:09

Український уряд за 6-9 місяців планує перевести всі документи, що стосуються кадрових питань, в електронний формат. 9 жовтня міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет анонсував законопроект, який скасує трудові книжки. Увесь обіг, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень, звільнень, – переведуть у цифру.

Чи просто відмовитись від паперу і які переваги має цифровий формат?

Кому принадлежат крупнейшие оптовые компании Украины

Дата публікації: пн, 10/21/2019 - 13:47

 

Система онлайн проверки компаний YouControl собрала ТОП-20 компаний, которые занимаются оптовой торговлей. БизнесЦензор разбирался, кому принадлежат эти компании.

Оптовая торговля – это отрасль, которая в 2018 году обеспечила 13,2% от общего ВВП Украины.

Аналитики YouControl проанализировали данные по выручке компаний за 2018 год и сформировали ТОП-20 представителей рынка оптовой торговли. В перечень входит много общеизвестных предприятий.

Теґи

Набув чинності закон про концесію - деталі

Дата публікації: пн, 10/21/2019 - 13:12

Закон "Про концесію" № 155-ІХ був опублікований у газеті "Голос України" і набув чинності 20 жовтня

Закон набуває чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, крім положень, що визначають використання електронної торгової системи, які набувають чинності з дня початку функціонування ЕТС для проведення концесійного конкурсу, конкурентного діалогу і публікації документів у процедурі прямих переговорів з орендарем державного майна, переданого в концесію, але не пізніше 1 жовтня 2020 року.

Новый закон в защиту бизнеса - можно ли блокировать неправомерные действия разрешительных органов?

Дата публікації: пн, 10/21/2019 - 12:36

19.10.2019 г. в силу вступил новый Закон Украины «О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления защиты субъектов хозяйствования от неправомерных действий или бездействия разрешительных органов».

На что направлен Закон?

Речь идет о выдаче документов разрешительного характера и усилении административной ответственности должностных лиц разрешительных органов за нарушение требований законодательства в данной сфере.

Теґи

Галерея (відео/фото)