Налоговая решила "взяться" за продавцов товаров и услуг, которые принимают оплату на карточные счета физлиц

Дата публікації: пт, 06/25/2021 - 10:03

 

Систематическое получение средств на карточный счет физлица за товары является признаком хозяйственной деятельности – такое заявление сделала пресс-служба ГПС.

 

Как мы знаем, такая модель предпринимательства очень сильно распространена в социальных сетях – Instagram, Facebook, Telegram и т.д.

Что же по этому поводу заявила налоговая служба Украины?

Оподаткування понаднормової нерухомості у 2021 році

Дата публікації: пт, 06/25/2021 - 09:58

 

Чи застосовуються пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якщо площа квартири перевищує 300 кв. м., а житлового будинку 600 кв. м.?

 

Володимир Зеленський указом ввів в дію санкції РНБО проти Дмитра Фірташа та Павла Фукса

Дата публікації: чт, 06/24/2021 - 21:08

 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів в дію санкції РНБО проти олігарха Дмитра Фірташа та бізнесмена Павла Фукса.

Строк дії санкцій — три роки.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, — йдеться в указі № 266/2021.

 

Список обмежень, які наклали на Фукса та Фірташа, зокрема включає низку пунктів:

Податковий комітет Верховної Ради підтримав законопроект уряду про підвищення податків українцям

Дата публікації: чт, 06/24/2021 - 16:42

 

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики розглянув проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (№5600) і рекомендував його до розгляду Верховною радою.

Підтримали законопроект 18 народних депутатів, 9 утрималися, ще троє виступили проти.

Про це повідомляє РБК-УКРАЇНА.

 

верховний суд визначив належний дозвільний орган щодо розміщення зовнішньої реклами в м. Києві

Дата публікації: чт, 06/24/2021 - 16:32

 

Рішення ВС у справі №826/9746/17 https://cutt.ly/tnSHPSt

 

У справі №826/9746/17 ТОВ звернулось з позовом до Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про зобов’язання ухвалити рішення щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами за принципом мовчазної згоди.

КАС зауважив, що розміщення реклами проводиться на підставі дозволів, наданих виконавчими органами сільських, селищних, міських рад (ст.16 ЗУ «Про рекламу»).

Земельна реформа: Мінагрополітики відповіло на найважливіші питання про зміни у сфері землеустрою

Дата публікації: чт, 06/24/2021 - 16:22

 

Після передачі державних земель у власність громад тергромади зможуть забезпечити кращий контроль та управління землями, а надходження до місцевих бюджетів покращать добробут містечок і сіл. Однак, за довгі роки хаотичного централізованого управління, панування тіньової економіки та корупційних схем люди розучилися почуватися господарями на власній землі та мають безліч питань щодо земельної реформи.

відео / фото галерея