Уряд спрощує порядок надання субсидій для громадян, що втратили роботу у зв’язку з карантином

Дата публікації: сб, 03/28/2020 - 13:17

Кабмін спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку з карантином та стали на облік як безробітні. Відповідну постанову ухвалено на засіданні 25 березня. Про це повідомляє Урядовий портал.

“Ми зараз посилюємо напрям програми житлових субсидій в умовах карантину – робимо все можливе, щоб прибрати бюрократичні перепони і допомогти людям”, – сказала Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Теґи

Когда полиция имеет право остановить ваше авто и требовать страховку

Дата публікації: сб, 03/28/2020 - 12:41

В Украине полицейский не имеет права остановить авто и требовать предъявить какие-либо документы без законной на то причины. Существует всего 10 оснований для остановки транспортного средства, согласно статье 35 Закона Украины «О национальной полиции».

Но часто при остановке авто полицейскими происходит следующее. Сотрудник полиции речитативом выносит: «Документы ваши предъявите: водительское удостоверение, свидетельство о регистрации ТС и страховой полис».

Оплата коммуналки при карантине и субсидии | Адвокат Ростислав Кравец

Правительство предоставило ряд льгот для оплаты услуг ЖКХ, а также пообещало дополнительные субсидии. Так ли это и поможет ли гражданам в столь не простое время.

Немного о праве от Ростислава Кравца

Постанова Уряду № 239: що дозволено, а що заборонено на період обмежувальних заходів

Дата публікації: сб, 03/28/2020 - 11:18

Урядом було внесено зміни до деяких актів, ухвалених раніше щодо запобігання поширенню на території України епідемії COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідну постанову прийнято 25 березня 2020 р. № 239.

Форс-мажор: що робити з кредитами?

Дата публікації: сб, 03/28/2020 - 11:08

Національний банк заохочує банки вчасно реагувати на економічні проблеми, зумовлені пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Для цього регулятор надіслав банкам лист з низкою рекомендацій для роботи з позичальниками (встановлення умов «кредитних канікул»), а також тимчасово запровадив особливі правила застосування вимог Положення №351 «Про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями».

Основні правові висновки щодо стягнення заборгованості за договорами позики (розписками) за 2019 рік

Дата публікації: пт, 03/27/2020 - 22:24

Аналіз основних правових висновків в спорах, пов’язаних зі стягненням заборгованості за договорами позики прийнятих судами касаційної інстанції за 2019 рік

01.

Розписка про отримання коштів є документом, який підтверджує передачу позики та умови на яких такі кошти були передані.

Суд заарештував ексміністра Кожару з можливістю застави у понад 14 млн грн: деталі справи

Дата публікації: пт, 03/27/2020 - 18:58

Шевченківський райсуд Києва 27 березня заарештував колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожару на два місяці з альтернативою внесення застави у понад 14 мільйонів гривень у справі про вбивство бізнесмена Сергія Старицького.

Слідство вважає, що Леонід Кожара вбив Сергія Старицького, а потім інсценував його самогубство. Про це заявив прокурор під час обрання запобіжного заходу.

відео / фото