ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру Петру Порошенко

Дата публікації: пн, 11/18/2019 - 13:16

Я повідомляється на сторінці ДБР у Фейсбук відомство скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України П. Порошенко.

"Зважаючи на високу увагу суспільства до стану досудового розслідування кримінальних проваджень, учасником яких є п’ятий президент України, інформуємо, що слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань скерували до Генеральної прокуратури України проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України" - відмічається у повідомленні.

Проект підозри підготовлено та направлено до прокуратури в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливого неправомірного впливу на проведення конкурсу з добору кандидатів для призначення членів Вищої ради правосуддя у березні-травні 2019 року.
У документі іде мова про підозру Порошенко у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.109 та ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України.

Крім цього, слідчі ДБР направили до прокуратури проект подання до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Петра Порошенко, який є чинним народним депутатом України.

відео / фото