Ексміністру закордонних справ Кожарі вручили підозру в убивстві Сергія Старицького

Дата публікації: ср, 03/25/2020 - 15:49

Ексміністру закордонних справ Леоніду Кожарі вручили повідомлення про підозру у справі про убивство підприємця Сергія Старицького. 

Про це повідомили у юридичній компанії "Міллер", яка представляє інтереси сім'ї загиблого

"По справі вбивства Сергія Старицького через тридцять три дні повідомлено про підозру. Щойно Л. Кожару було зупинено на дорозі і, за результами досудового розслідування кримінального провадження, йому повідомлено про підозру у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) КК України" - повідомили в компанії.

фото

У "Міллер" додали, що тепер у слідства є 72 години, щоб обрати підозрюваному запобіжний захід.

Також вони наголосили, що, враховуючи тяжкість та спосіб вчинення злочину, особу підозрюваного та наявність ризиків, передбачених ч. 1 ст. 177 КПК України, це має бути виключно тримання під вартою без визначення суми застави.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко також повідомив, що Кожара затриманий. Зараз його доставляють до суду. Запобіжний захід обиратиме Шевченківський районний суд Києва.

Нагадаємо, що у ніч на 22 лютого у будинку ексміністра закордонних справ Леоніда Кожари загинув підприємець Сергій Старицький. Попередня версія поліції була – самогубство, постріл було здійснено із пістолета Jericho 941, що зареєстрований на ексочільника МЗС.

За інформацією Українська правда

відео / фото галерея