новини

6 липня відбудеться онлайн-марафон "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ"

Дата: 21.06.2022 13:57

Асоціація адвокатів України запрошує прийняти участь в онлайн-марафоні "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ", який відбудеться за участі представників Державної митної служби України та Міністерства фінансів України.

Захід буде проходити у дискусійному форматі, у всіх учасників буде можливість поставити свої запитання та отримати відповіді від провідних спеціалістів у прямому ефірі.

ААУ звернулася до державних інституцій України з проханням забезпечити дотримання прав суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з імпортом товарів

Дата: 18.05.2022 14:08

Асоціація адвокатів України (далі – ААУ), як всеукраїнська громадська організація, що об’єднує фахових адвокатів у різних сферах, в тому числі, які захищають права та інтереси платників податків, звертається до Міністерства економіки України та Комітету 

Конструктор сайтів Weblium надає безкоштовний доступ всім, хто створює сайти для допомоги Україні

Дата: 16.05.2022 21:57

Український конструктор сайтів Weblium надає безкоштовний доступ до платформи всім, хто створює платформи для підтримки біженців та допомоги Збройним Силам України або сайти, які допоможуть воювати з агресором на інформаційному фронті.

Щоб одержати доступ до безкоштовного сайту на рік, ви можете написати у чат служби підтримки на сайті Weblium. Після цього ви зможете зробити свій сайт власноруч без допомоги програмістів чи дизайнерів.

Рейтинг українських сайтів за березень 2022 року: у топі новинні сайти

Дата: 18.04.2022 17:31

Дослідницька компанія «Kantar Україна» (раніше TNS Ukraine) опублікувала рейтинг найбільш популярних сайтів в українському інтернеті за березень 2022. Він демонструє як змінилася поведінка українців в онлайні з початком війни.

Верховна Рада визнала росію державою-терористом і заборонила воєнну символіку рф

Дата: 01.04.2022 16:57

Народні депутати ухвалили законопроєкт №7214, який забезпечує захист України в інформаційному просторі, забороняє використання російської неонацистської символіки та визнає росію державою-терористом.

Про це повідомили у партії "Слуга Народу".

1

Зміна місця реєстрації, опитування, шеринг техпаспорту і не тільки: нові послуги в ДІЇ

Дата: 12.02.2022 12:56
Під час Diia Summit презентовано нові послуги у застосунку та на порталі Дія:
  • Зміна місця реєстрації: для цього треба вказати адресу, за якою планує проживати, через застосунок або на порталі Дія.
  • Довідку про несудимість можна отримати онлайн.
  • Шеринг техпаспорту. Можна поділитися техпаспортом у застосунку із близькою людиною, яка користується вашим авто.
  • Опитування.

Відповіді на питання адвокатського іспиту завжди під рукою. Новий продукт від ActiveLex!

Дата: 11.02.2022 21:41

Практично кожен юрист прагне стати адвокатом – домогтися визнання того професійного рівня, який дає право здійснювати захист та представництво в суді. Для цього треба скласти непростий кваліфікаційний іспит.

Готуючись до його складення, правники наражаються на проблему: навіть порівняно «свіжі» посібники з підготовки до іспиту виявляються застарілими через стрімкі зміни законодавства. Перевіряти актуальність кожної згаданої в них правової норми доволі складно і дуже довго.

Веб-камера в мониторе: бессмысленный аксессуар или полезное комплектующее?

Дата: 10.02.2022 13:03

Для комфорта пользователей мониторы оснащают дополнительными аксессуарами и внедряют в них различные технологии. В топе полезных «примочек» — встроенная камера с невысоким или средним разрешением и большим углом обзора. Ее наличие практически не отражается на стоимости устройства, но существенно расширяет возможности эксплуатации. Назвать «вебку» бессмысленным аксессуаром не поворачивается язык.

Посилення боротьби з ухиленням від сплати податків і стимулювання IT - новації, що набувають сили з 1 січня

Дата: 29.01.2022 11:56

Серед законодавчих змін, що набувають чинності з 1 січня 2022 року, зокрема, посилення боротьби з ухиленням від сплати податків і закони, спрямовані на стимулювання розвитку сфери IT.

Підписка на новини