Парі Матч UK

Дата публікації: пн, 07/19/2021 - 10:04

 

Мобільні застосунки створюють задля того, щоб лояльність клієнтів зростала ще більше. Парі Матч — це сучасний букмекер, котрий ще на початку свого підйому впровадив особисту программу для бетерів. Дочитавши цей матеріал до кінця, ви дізнаєтесь про те, як скачати Парі Матч UK на свій комп'ютер та смартфон.

 

Завантаження застосунку Парі Матч

Щоб завантажи програму від букмекерської контори Парі Матч необхідно перейти за посиланням https://gorilla.in.ua/uk/obzor/mobilnoe-prilozhenie і створити обліковий запис. Далі треба натиснути на меню сервісу, котре приховано за трьома горизонтальними лініями. Знайти їх можна біля логотипу букмекерської контори Pari Match.

Передостання позиція в меню має назву “Мобільні застосунки iOS/Android”. Натиснувши на неї, система вимагатиме від вас пройти захисну капчу. Обравши вірну відповідь, на ваш комп’ютер розпочнеться автоматичне завантаження файлу parimatch-latest.apk .

Цей файл буде працювати лише на платформі Андроїд. Для мобільного пристрою краще скачати застосунок Парі Матч 4.1.2. Україна не блокує роботу офіційного сайту Парі Матч, тому завантаження виконується безперешкодно. Окрім офіційного сайту є декілька варіантів отримання программы для ставок:

 • App Store.

 • Play Market.

Для користувачів смартфонів від Apple, буде достатньо завітати у профільний електронний магазин. Скачати Парі Матч можна за 3 хвилини, у залежності від швидкості вашого інтернет з’єднання.

 

Інструкція встановлення застосунку на Андроїд

Скачати Парі Матч на Андроїд недостатньо. Операційна система потребує додаткових маніпуляцій задля того, щоб програма працювала. Виконуйте всі умови цієї інструкції, та вже за 5 хвилин у вас з’явиться можливість використовувати всі переваги мобільного застосунку від Парі Матч.

 1. З’ясуйте, чи задовольняє модель вашого смартфону мінімальні вимоги застосунку. Подивитись їх можливо на сторінці офіційного сайту букмекера, магазину Play Market або в мережі інтернет.

 2. Візьміть свій смартфон та перейдіть у мобільну версію офіційного сайту. В правому верхньому куті розміщена кнопка “Встановити”. Натиснувши її розпочнеться завантаження програми.

 3. На своєму смартфоні необхідно відкрити розділ “Безпека”. В налаштуванні пристрою надайте дозвіл для завантаження сторонніх програм.

 4. Установить программу та авторизуйтесь у особистому кабінеті.

 

Особливості мобільного застосунку

Мобільні програми було введено як привабливий механізм для заволікання клієнтів. Однак він має значні переваги для користувачів, а саме:

 • відтепер немає необхідності заходити до браузера;

 • мобільний трафік значною мірою економиться;

 • застосунок адаптовано під будь який пристрій;

 • має зручний інтерфейс;

 • інформаційна наповненість розділів та блоків уваги;

 • відкритий доступ до промо акцій;

 • можливість перегляду онлайн трансляцій спортивних подій.

Для того, щоб робити ставки на реальні гроші в БК Parimatch, використовувати всі можливості, функціонал інтернет-ресурсу, можна тільки відвідавши сайт Парі матч https://gorilla.in.ua/uk/obzor/vhod#par-match-vh-d-yak-uv-yti-cherez-mob-lniy, який розташований на домені gorilla.in.ua.

Функціонал мобільного застосунку повністю відповідає функціоналу офіційного сайту. Головна перевага — безперешкодний доступ до ставок у своєму смартфоні. Застосунок працює без збоїв.

 

Як заключати парі в застосунку Парі Матч UK

Якщо ви маєте обліковий запис у букмекера Парі Матч, то натисніть кнопку “Увійти” на мобільному телефоні. На екрані буде відображено головна лінія подій цього дня.

Нижня частина екрану має розділи:

 • Головна.

 • Мої парі.

 • Профіль.

Логотип Парі Матч виступає в якості кнопки пошуку матчів, поповнення рахунку, додавання подій в обране та звернення до групи підтримки. Популярні спортивні події можна знайти в розділах Головна та LIVE. Розраховані та не розраховані ставки знаходяться в розділі Мої парі.

Для того щоб зробити ставку, виберіть подію та натисніть на коефіцієнт прогнозованого завершення матчу. Після цього натисніть на купон та оберіть тим ставки. Після цього натисніть “Заключити парі”.

Це вся актуальна інформація, яка допоможе клієнтам Парі Матч завантажити зручний застосунок та розпочати гру на платформі. Прямо зараз переходьте до офіційного сайту букмекерської контори Парі Матч та завантажуйте мобільний застосунок. Переконайтесь на своєму досвіді, що це найкраща програма для мобільного беттінгу.

 

На правах реклами

Схожі публікації

відео / фото галерея