перетин кордону

Прикордонниця за $9000 обіцяла переправити військовозобов’язаного за кордон - її затримано та повідомлено про підозру

Дата: 01.04.2024 11:24

Працівники ДБР та Держприкордонслужби затримали на Львівщині прикордонницю, яка обіцяла за гроші переправити через кордон чоловіка призовного віку.

Як повідомили в ДБР, до службовиці за порадою звернувся громадянин України, який постійно мешкає та працює на території Польщі, але нещодавно повернувся до України навідати родичів. Чоловік хотів дізнатися, як законно можна потрапити назад до Польщі, оскільки не подумав про це заздалегідь.

Що варто знати про пред'явлення військового квитка на кордоні: останні новини

Дата: 18.03.2024 16:31

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки 15 березня підтримав поправку про виключення із законопроекту про мобілізацію № 10449 положення, яким пропонувалося встановити обов’язок громадянам України чоловічої статі при перетині державного кордону додатково пред’являтивійськово-облікові документи з відміткою про взяття на військовий облік або виключення з військового обліку.

Послуга "єЧерга": розробляється можливість реєструватись в системі для перетину кордону водіями легкових автомобілів

Дата: 28.02.2024 09:55

Мінінфраструктури України продовжує підготовку до розробки нового функціоналу послуги єЧерга – можливості реєструватись в системі для перетину кордону водіями легкових автомобілів.

Як повідомили у відомстві, Кабмін вже схвалив можливість інформаційного обміну між системою єЧерга та порталом Дія. 

Затримано рекордну кількість "ухилянтів": група з 40 чоловіків намагалася потрапити до Угорщини

Дата: 08.02.2024 22:37

ДПСУ повідомляє про рекордну кількість втікачів від мобілізації, яких одночасно затримали на кордоні. 

Так, прикордонники зупинили два мікроавтобуси неподалік кордону. Водії перевозили 38 чоловіків — це рекордна за кількістю група порушників кордону, затримана під час повномасштабного вторгнення. 

У її складі – чоловіки з 11 областей України.

Організатори незаконного переправлення планували отримати від своїх клієнтів від $4500 до $8500. 

До 12 років за гратами: в Україні хочуть посилити відповідальність за незаконний перетин кордону з метою ухилення від служби

Дата: 03.02.2024 22:39

Відповідно до законопроєкту № 10453, який днями зареєстрували У Верховній Раді, пропонується значно посилити кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону.

Зокрема, статті 332, 332-2 Кримінального кодексу хочуть доповнити новими кваліфікуючими ознаками - вчинення злочину під час дії воєнного стану або з метою ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.

Ускладнення перетину кордону для чоловіків: свавілля, беззаконня та безлад

 

Абсурд в Україні триває, входимо в новий рік з «веселими» новинами. 30-31 грудня на прикордонних пропускних пунктах утворилися величезні черги. Причина: посилення контролю громадян, які бажають виїхати за кордон, з боку Державної прикордонної служби України (ДПСУ). Прикордонники посилено перевіряють документи в осіб з інвалідністю та тих, хто їх супроводжує, а також багатодітних батьків.

Словацькі перевізники розпочали блокування кордону з Україною - МВС

Дата: 21.11.2023 18:44

21 листопада словацькі перевізники розпочали блокувати рух вантажних автомобілів у напрямку України на пункті пропуску "Вишнє-Нємецке".

Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Цей пункт пропуску суміжний з українським пунктом пропуску «Ужгород». За інформацією від Прикордонної поліції Словацької Республіки, блокування руху розпочалося сьогодні з 13:30. Його проводить Спілка перевізників Словаччини", — йдеться в повідомленні.

Чоловіки, які незаконно виїхали з України під час війни, платитимуть при поверненні - законопроект

Дата: 25.10.2023 21:19

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Георгій Мазурашу зареєстрував законопроєкт №8029, яким пропонується внести зміни до правил перетину кордону під час воєнного стану.

Документом, зокрема, пропонується брати "добровільні внески" на ЗСУ з чоловіків, які виїхали з України після 24 лютого 2022 року, під час повернення додому, а також надати право виїзду всім військовозобов’язаним чоловікам віком від 18 до 60 років при сплаті визначеної суми.

Підписка на перетин кордону