Порушено кримінальне провадження щодо нардепа від "Слуги народа" Олексія Ковальова за колабораціонізм

Дата: 08.06.2022 18:58

За матеріалами Державного бюро розслідувань порушено кримінальне провадження щодо народного депутата України від партії "Слуга народу" Олексія Ковальова за колабораційну діяльність.

Зокрема, оперативники ДБР встановили, що депутат співпрацює з окупаційними силами російської федерації на тимчасово окупованій території Херсонської області. Підконтрольні йому підприємства постачають харчову продукцію до АР Крим з подальшою реалізацією на території рф, а також завозять на Херсонщину паливно-мастильні матеріали з окупованого Криму.

Депутат забезпечує розміщення особового складу окупаційних сил у приміщеннях підконтрольному йому санаторію, що розташований у місті Гола Пристань Херсонської області.

Більше того, на своїй сторінці в одній із соціальних мереж Ковальов сам розповідає, що співпрацює з окупантами та вважає, що росія на Херсонщині надовго.

За матеріалами ДБР ще у квітні поточного року Генпрокурором було порушено кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого частиною четвертою ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність), триває розслідування.