посвідчення водія

Порядок отримання посвідчення водія після позбавлення права керування відповідно до ст. 130 або/та ст. 124 КУпАП

Дата: 15.03.2024 10:29

Після позбавлення права на керування транспортними засобами за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) необхідно звернутися в сервісний центр МВС (будь-який, незалежно від місця реєстрації) та скласти теоретичний та практичний іспити.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Необхідний пакет документів:

Як не попасти на шахраїв в Інтернеті, які пропонують водійські посвідчення розповіли в Сервісному центрі МВС

Дата: 15.02.2024 17:16

Останнім часом на дорогах України у водіїв патрульні поліцейські виявляють підроблені посвідчення водія. Подібні випадки стаються і в сервісних центрах МВС, коли водії намагаються обміняти чи відновити посвідчення, а в результаті перевірки виявляється, що ці документи відсутні в реєстрах. Іноді люди самі зізнаються, що придбали посвідчення в Інтернеті.

Про такі випадки розповів начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик в ефірі телеканалу «Суспільне.Спротив» і нагадав як не попасти на шахраїв.

Послуга з доставлення водійського посвідчення сьогодні працює у 17 європейських державах: які це країни та як замовити?

Дата: 31.01.2024 11:41

Станом на сьогодні, міжнародна доставка прав на водіння авто вже доступна у 17 країнах ЄС. Щобільше, 19 січня до цього переліку долучилися Болгарія, Франція, Нідерланди, Туреччина та Австрія. Такий допис у власному Телеграм-каналі зробив очільник МВС України, І.Клименко.

Українці можуть замовити міжнародну доставку посвідчення водія у 17 країнах Європи

Дата: 19.01.2024 18:46

МВС запустили послугу з доставки посвідчення водія для українців у Болгарії, Франції, Нідерландах, Туреччині та Австрії. 

За майже 3 місяці від запровадження сервісу, отримано близько 3 тисяч заявок на виготовлення водійських документів. Найбільший попит у Польщі. 

Замовлення можна зробити в декілька кліків. Міжнародна доставка здійснюється у терміни близько 15 днів.

Чи можуть українці керувати авто, якщо закінчився термін водійського посвідчення?

Дата: 11.01.2024 15:41

Посвідчення водія (видане вперше), термін дії якого закінчився в період воєнного стану та протягом року з дня його скасування, продовжує діяти на території України.

Якщо ж все ж таки вирішили обміняти посвідчення водія, варто пам’ятати такі моменти: 

У МВС анонсували випуск водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу нового зразка

Дата: 28.12.2023 09:57

Головний сервісний центр МВС анонсував випуск водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу нового зразка, що має на меті значно ускладнити можливість виготовлення підроблених «водійських прав».

Зокрема, від водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу діючого зразка, нові водійські права та свідоцтва будуть відрізнятися додатковими елементами захисту, а саме:

Відтепер майбутні водії можуть складати теоретичний іспит без обов’язкового навчання в автошколі

Дата: 23.11.2023 09:36

Відтепер майбутні водії можуть складати теоретичний іспит в сервісному центрі МВС без навчання в автошколі.

Раніше кандидатам у водії необхідно було обов’язково проходити теоретичну частину навчання в акредитованому навчальному закладі, а тепер вони мають вибір або самостійно готуватись до теоретичного іспиту, або навчатися в автошколі. 

У Дії вдосконалили послугу заміни посвідчення водія: тепер доставити можуть просто додому

Дата: 15.11.2023 18:08

Тепер не потрібно думати, як забрати нове посвідчення водія в сервісному центрі МВС, шукати вільний час та стояти в чергах і заторах. Відсьогодні можна замовити доставку документа кур’єром або на відділення Укрпошти в Дії.

До автошколи можна не ходити, а теоретичні знання ПДР вивчати самостійно - закон

Дата: 29.10.2023 15:29

В Україні набув чинності закон № 3234-IX, який змінює правила підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами.

Закон вносить зміни до ст. 15 ЗУ «Про дорожній рух» та дозволяє самостійну підготовку до теоретичного іспиту для отримання водійського посвідчення. 

Це означає, що тепер у майбутніх водіїв є вибір: відвідувати автошколу або вивчати ПДР самостійно. 

Підписка на посвідчення водія