РНБО

Президент ввів у дію рішення РНБО щодо обмеження азартних ігор та онлайн казино в інтернеті

Дата: 20.04.2024 13:09

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО від 20 квітня 2024 року "Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет".

Зокрема, з метою забезпечення належного захисту прав та законних інтересів громадян України, посилення заходів щодо протидії негативним наслідкам функціонування сфери азартних ігор в мережі Інтернет, а також недопущення використання особливостей цієї сфери державою-агресором вирішено

Володимир Зеленський звільнив Данілова з посади секретаря РНБО і призначив на його місце голову СЗР Литвиненка

Дата: 26.03.2024 15:56

Президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря РНБО і призначив на його місце голову Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Олександра Литвиненка.

Про це йдеться у відповідних указах на сайті президента, опублікованих 26 березня.

Данілов обіймав цю посаду з 03 жовтня 2019 року, а Литвиненко очолював Службу зовнішньої розвідки з 23 липня 2021 року. До цього, він до 13 серпня 2019 року, був заступником секретаря РНБО.

Президент Володимир Зеленський вніс зміни до складу РНБО і Ставки Верховного Головнокомандувача

Дата: 10.02.2024 11:09

Президент України Володимир Зеленський вніс зміни до складу Ради національної безпеки і оборони та Ставки Верховного Головнокомандувача.

Так, згідно з указом № 67/2024 від 9 лютого, глава держави увів до персонального складу Ставки Головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського, а також вивів зі складу Ставки колишнього Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій: яка мета, хто в реєстрі та що в ньому зазначається?

Дата: 01.02.2024 20:40

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій - https://drs.nsdc.gov.ua/

Як повідомляє Рада національної безпеки і оборони України його створено з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб'єктів щодо яких застосовано санкції. Ведення реєстру забезпечує Апарат РНБО України.

Володимир Зеленський провів чергове засідання РНБО: за підсумками будуть перевірки всіх ВЛК в країні

Дата: 30.08.2023 20:18

Президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання РНБО і повідомив про результати.

Головною тематикою засідання стало питання діяльності військово-лікарських комісій. За підсумками очікуються перевірки всієї системи ВЛК по країні.

Доповідали МВС, СБУ, ДБР, військові, представники медсфери, Уповноважений з прав людини та Генпрокурор - щодо порушень та кроків для унеможливлення будь-якої корупції у сфері ВЛК. 

Були прийняті наступні рішення:

Результати перевірки воєнкоматів: прийнято рішення звільнити всіх керівників обласних ТЦК та СП

Дата: 11.08.2023 16:35

Президент України Володимир Зеленський озвучив результати спеціального засідання РНБО де розглядалось лише одне питання - перевірка ТЦК та СП (військкоматів).

Відповідно до доповідей ДБР, СБУ, МВС, Генпрокурора, НАЗК, НАБУ за підсумками перевірок загалом зареєстровано 112 кримінальних проваджень щодо посадовців «військкоматів» і оголошено 33 підозри.

До 15 років з конфіскацією для адвокатів, прокурорів та суддів за корупцію - ініціатива РНБО

Дата: 25.06.2023 20:10

В Кримінальний кодекс хочуть внести зміни, за якими для адвокатів, суддів та прокурорів передбачатиметься до 15 років позбавлення волі за участь у корупційних схемах.

Як повідомив президент Володимир Зеленський на нещодавньому засіданні Ради національної безпеки та оборони (РНБО) заслухали питання корупції у судовій гілці влади.

Мінкульт оприлюднив перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України: хто потрапив у список?

Дата: 29.04.2023 13:54

На виконання Закону України «Про медіа» Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) забезпечило приймання від РНБО Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Список є чинним станом на 31 березня цього року і включає 211 осіб.

В список потрапили такі відомі представники російської культури та публічні особи, як Сергій Безруков, Михайло Боярський, Олег Газманов, Валентин Гафт, Лев Лещенко, Микита Михалков, Володимир Соловйов та навіть покійний Йосиф Кобзон. 

Володимир Зеленський затвердив чергові рішення РНБО щодо нових санкцій проти росії та Білорусі

Дата: 15.04.2023 16:47

Президент України Володимир Зеленський підписав чергові Укази про затвердження рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Зокрема Указами введено в дію рішення про застосування персональних санкцій щодо 82 діячів, які пов'язані зі спротом, а також проти 351 фізичної особи та 241 юридичної особи.

Підписка на РНБО