Міноборони подало скаргу до Міністерства юстиції України (Колегії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації) щодо оскарження рішення приватного нотаріуса Іващенко Н.В. про внесення змін до відомостей про керівника ДП "Агенція оборонних закупівель".
За результатами розгляду прийнято рішення про скасування реєстраційної дії № 1000691070009047779 від 29.01.2025 щодо зміни керівника ДП "Агенція оборонних закупівель".
Про це повідомили у Мін'юсті.
За результатами розгляду скарги Міноборони, Міністерство юстиції України прийняло наступні рішення:
1. Виправити технічну помилку в Єдиному державному реєстрі, внаслідок чого:
- Жумаділов А.К. набуває статусу представника ДП "Агенція оборонних закупівель" з обмеженням: "тимчасове виконання обов'язків директора на час службового розслідування"
- Безрукова М.В. зберігає статус керівника з обмеженням: "відсторонена від виконання посадових обов'язків на час службового розслідування"
2. Скасовано реєстраційну дію від 29.01.2025, яка змінювала керівника підприємства.
3. Тимчасово заблоковано доступ до Єдиного державного реєстру приватному нотаріусу Іващенко Н.В.
Нагадаємо, Міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що контракт із головою ДП "АОЗ" Мариною Безруковою продовжено не буде, а в Держпідприємстві в свою чергу відповіли, що працюватимуть в штатному режимі попри рішення Міністра оборони.
Зокрема, в ДП "Агенція оборонних закупівель" заявили, що Марина Безрукова є чинним директором з 1 лютого 2024 року, її повноваження не припинялися і були подовжені додатковою угодою, підписаною головою Наглядової ради ДП "АОЗ" 23 січня 2025 року, у зв`язку з чим держреєстратору були подані необхідні документи, і дані в Єдиному державному реєстрі були приведені у відповідність до фактичних обставин.