Срібні сережки – підходять всім

Дата: 22.05.2023 14:12

Цей благородний метал, дуже «шанований» майстрами прикрас і часто використовується ними для створення справжніх шедеврів. Звичайно, метал дуже слухняний (в умілих руках майстра) і це дозволяє створювати вироби різних форм, конструкцій. Не дивно, що в деяких ситуаціях срібні прикраси привертають ще більше уваги і захоплення, ніж їх колеги з золота.

Наприклад, покупці люблять срібні сережки з металу 925-ї проби. Але цей благородний метал є не тільки слухняним матеріалом, він також піддається обробці за допомогою різних технологій. Результати цих експериментів можна оцінити за допомогою фото. Кожна модель гідна вашої уваги і позитивних відгуків. А чи це будуть срібні сережки з позолотою, чорнінням чи родієм кожен покупець вирішить сам. Представлений асортимент неймовірно широкий, то кожен зможе придбати прикрасу на свій смак і навіть бюджет. А консультанти Укрзолото допоможуть розібратися з численними колекціями відомих брендів.

1

Срібна алхімія

Залежно від того, в якому стилі ви хочете придбати прикраси (сережки зі срібла), ювеліри пропонують моделі, для створення яких застосовують такі секретні прийоми як:

  • чорніння. Саме з цією технікою ваш аксесуар стає схожим на античне творіння;
  • нанесення позолоти. Оптимальне рішення коли хочеться придбати розкішні сережки але не з голда;
  • родієве покриття. У цього прийому безліч переваг. По-перше, сережки починають сяяти ще сильніше. По-друге метал стає ще більш стійким до механічного пошкодження. І нарешті, сережки срібні з родієм на 100% безпечні, навіть якщо ваша шкіра схильна до подразнень і алергій.

Кожен тип «декору» буде актуальним для конкретного дизайну прикраси. Але в будь-якому випадку ви будете носити свої розкішні срібні сережки з неприхованою гордістю і задоволенням.

Просто подивіться на фото моделей, щоб переконатися, що це правильний вибір, бо він підходить для будь-якого гардеробу. Всілякі варіації на тему дизайну дозволяють підібрати модель до смаку. Причому вибрати форму і розмір сережок можна не тільки під «обличчя», але і під особливості мочки вуха. Адже дуже важливо, щоб коштовність виглядала комільфо.

Ціна кожного виробу залежить від ваги (кількості металу), складності дизайну, наявності додаткового декору (коштовне каміння, наприклад). Але, враховуючи, що Ukrzoloto пропонує колекції відомих брендів безпосередньо від виробника, ціна на продукцію вас порадує широким діапазоном і прийнятним рівнем.

Визначитися з вибором допоможуть фото, описи і ціни. З одного боку ви отримуєте уявлення про виріб, а точніше, про його зовнішній вигляд і особливості дизайну, з іншого - про його вартість. Це робить процес покупки простіше і практичніше. Мінімум витраченого часу і класний результат.