субсидія

Кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за продовженням виплат - роз'яснення ПФУ

Дата: 14.05.2024 12:31

Роз’яснення Пенсійного фонду України щодо того, кому з отримувачів житлових субсидій та пільг потрібно до 1 липня звернутись за продовженням виплат.

Якщо ви одночасно відповідаєте всім наступним критеріям:

З травня в Україні перераховуватимуть субсидії: кого це торкнеться та що потрібно робити?

Дата: 28.04.2024 20:17

З травня в Україні офіційно завершується опалювальний сезон. У зв'язку з цим проведуть перерахунок субсидій. Багатьом громадянам допомогу перерахують автоматично але декому все ж потрібно буде звернутися із заявою та декларацією про доходи.

Хто може розраховувати на автоматичне призначення субсидії, а кому доведеться заново подавати документи, розповіла начальниця відділу контролю за правильністю нарахування житлових субсидій та пільг управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Оксана Гузенко, повідомляє today.ua.

У Мінсоцполітики пропонують субсидію на оренду житла для ВПО

Дата: 15.03.2024 12:41

Для багатьох українців, які через війну стали внутрішньо переміщеними особами актуальним залишається питання пошуку житла. Частина ВПО проживають в спеціально облаштованих місцях (модульні містечка, гуртожитки тощо), хтось знайшов прихисток в друзів чи родичів.

Чи нараховується субсидія, якщо є борг за житлово-комунальні послуги?

Дата: 14.11.2023 14:19

Житлова субсидія не призначається в тому випадку, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Як під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя - роз’яснення ПФУ

Дата: 28.10.2023 11:14

Житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Про субсидії на поточний опалювальний сезон розповіли в ПФУ: про що варто знати субсидіантам?

Дата: 19.10.2023 10:17

З 1 жовтня в Україні житлову субсидію буде розраховано на опалювальний період 2023-2024 років.

Про що варто знати субсидіантам розповіли в Пенсійному фонді України.

Домогосподарствам, яким було визначено право на житлову субсидію у вересні 2023 року, у тому числі тим у кого розмір житлової субсидії становив 0,00 грн, органами Пенсійного фонду України у жовтні буде проведено розрахунок розміру житлової субсидії на опалювальний сезон без необхідності звертатись за нею.

В ПФУ нагадали перелік послуг, на які надається житлова субсидія

Дата: 15.10.2023 11:14

Як нагадали в ПФУ, відповідно до пункту 1 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, житлова субсидія надається на такі послуги:

Житлова субсидія та пільга на житлово-комунальні послуги: що спільного та в чому різниця?

Дата: 13.10.2023 09:14

Що таке "житлова субсидія" та "пільга на житлово-комунальні послуги", яка між цими поняттями різниця та що спільного розповіли в Пенсійному фонді України.

Спільним є те, що це допомога, яка надається державою на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. 

Однак, житлова субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг та пільга на оплату житлово-комунальних послуг – це два різних види виплат. 

Підписка на субсидія