субсидія

Чи нараховується субсидія, якщо є борг за житлово-комунальні послуги?

Дата: 14.11.2023 14:19

Житлова субсидія не призначається в тому випадку, якщо Пенсійним фондом отримано від надавачів житлово-комунальних послуг інформацію про наявність в особи простроченої на понад 3 місяці заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, яка перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Як під час призначення житлової субсидії враховуються доходи подружжя - роз’яснення ПФУ

Дата: 28.10.2023 11:14

Житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Про субсидії на поточний опалювальний сезон розповіли в ПФУ: про що варто знати субсидіантам?

Дата: 19.10.2023 10:17

З 1 жовтня в Україні житлову субсидію буде розраховано на опалювальний період 2023-2024 років.

Про що варто знати субсидіантам розповіли в Пенсійному фонді України.

Домогосподарствам, яким було визначено право на житлову субсидію у вересні 2023 року, у тому числі тим у кого розмір житлової субсидії становив 0,00 грн, органами Пенсійного фонду України у жовтні буде проведено розрахунок розміру житлової субсидії на опалювальний сезон без необхідності звертатись за нею.

В ПФУ нагадали перелік послуг, на які надається житлова субсидія

Дата: 15.10.2023 11:14

Як нагадали в ПФУ, відповідно до пункту 1 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, житлова субсидія надається на такі послуги:

Житлова субсидія та пільга на житлово-комунальні послуги: що спільного та в чому різниця?

Дата: 13.10.2023 09:14

Що таке "житлова субсидія" та "пільга на житлово-комунальні послуги", яка між цими поняттями різниця та що спільного розповіли в Пенсійному фонді України.

Спільним є те, що це допомога, яка надається державою на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. 

Однак, житлова субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг та пільга на оплату житлово-комунальних послуг – це два різних види виплат. 

Як самостійно порахувати розмір житлової субсидії: інструкція від ПФУ

Дата: 11.10.2023 10:02

Люди, які не в змозі самостійно повністю оплачувати житлово-комунальні послуги, можуть претендувати на допомогу у вигляді житлової субсидії.

Зокрема, право отримати субсидію мають як громадяни України, так і іноземці чи особи без громадянства, що законно перебувають на території України та проживають у багатоквартирних або приватних будинках.

Призначення житлової субсидії: що потрібно знати та якій перелік документів

Дата: 17.07.2023 17:31

Для призначення житлової субсидії надаються заява та декларація за встановленими формами.

Також, як повідомляє Пенсійний фонд України, залежно від обставин можуть надаватись інші документи (за наявності):

Субсидія на оплату комуналки: хто в Україні може її отримати?

Дата: 19.06.2023 12:11

Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. При цьому під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

У разі коли в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), та/або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, житлова субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника).

Кому з ВПО автоматично продовжать надання субсидій на неопалювальний період?

Дата: 11.05.2023 09:11

Пенсійний фонд автоматично призначить житлові субсидії на неопалювальний період для більшості домогосподарств, які отримували субсидію в попередньому опалювальному сезоні. Це можливо за умови, якщо не змінилися дані про майновий стан чи склад родини.

Автоматично також будуть перепризначені житлові субсидії внутрішньо переміщеним особам, які отримують їх за адресою реєстрації.

Підписка на субсидія