податковий борг

Нова форма оприлюднення інформації щодо підприємств, які мають податковий борг

Дата публікації: чт, 11/19/2020 - 15:10

 

13 листопада ДПС України оприлюднила проєкт наказу Мінфіну «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 лютого 2015 року № 67» – проєкт нової форми Інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, та Порядку формування і оприлюднення такої інформації. Це пов’язано з тим, що Законом №466 було внесено зміни до п. 35.4 ПКУ, що передбачають щоденне оприлюднення інформації щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг.

Майно фоп, яке не може бути використане як джерело погашення податкового боргу

Дата публікації: ср, 11/04/2020 - 12:43

 

Податковий борг – сума узгодженого грошового зобов’язання, не сплаченого платником податків у встановлений ПК України строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному ПКУ (пп. 14.1.175 ПКУ).

Погашення податкового боргу платників податків визначено у главі 9 розд. ІІ ПКУ. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених ПКУ.

 

Не можуть бути використані як джерела погашення податкового боргу платника податків:

Cтягнення податкового боргу по-новому: зміни в законодавстві

Дата публікації: пт, 07/10/2020 - 10:45

 

Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» запроваджено певні зміни щодо стягнення податкового боргу.

Про це повідомляє ГУ ДПС у Кіровоградській області.

 

відео / фото