кредити

Кредитні спори: сплата за послуги банка, що клієнтом не замовлялись

Дата публікації: сб, 09/26/2020 - 21:52

 

На позичальника не може бути покладено обов`язок сплачувати платежі за послуги, які ним фактично не замовлялись і які банком фактично не надавались, а встановлення платежів за такі послуги було заборонено законом; а тому позовні вимоги про визнання недійсним пункту договору щодо сплати позичальником на користь банку комісії за надання кредиту, знайшли своє підтвердження.

Постанова КЦС ВС від 16.09.2020 № 127/27751/16-ц (61-7067св19):

Как исправить свою кредитную историю и обезопасить персональные данные

Денис Зикеев, сооснователь компании RiskTools, которая занимается оценкой кредитного риска на рынке кредитования раскроет следующие вопросы:

Как улучшить свою кредитную историю и повысить свою привлекательность как заемщика?

Как обезопасить свои персональные данные?

Finance.ua

 

Велика Палата змінила підхід у питанні досудового врегулювання кредитної заборгованості

Дата публікації: пн, 08/03/2020 - 10:05

 

Велика Палата Верховного Суду вчергове вирішувала питання чи слід банкам дотримуватися досудового врегулювання заборгованості з позичальниками та наслідки пред’явлення позову за відсутності переговорів.

Міністр економіки озвучив попит на доступні кредити 5-7-9%

Дата публікації: нд, 07/12/2020 - 13:38

В Україні в рамках державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" вже подано заявок на 8 млрд гривень.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко, передає пресслужба Мінекономіки.

"Зараз ми бачимо перші позитивні паростки програми "5-7-9". У нас заявок зараз є на 8 млрд. Я думаю, що через 2 тижні процес буде ще активніше. Банки-учасники підтверджують, що отримали реальний інструмент і активно приймають заявки від клієнтів", – заявив Петрашко.

Теґи

Зеленський підписав закон про звільнення позичальників від штрафів за несплату кредиту в період карантину

Дата публікації: ср, 07/01/2020 - 23:52

Президент Володимир Зеленський схвалив закон, який захищає позичальників від нарахування штрафів і пені за кредитами в період карантину і в 30-денний термін після його завершення. Про це інформує прес-служба глави держави у середу, 1 липня.

Верховна рада скасувала штрафи за кредитами на час карантину

Дата публікації: пт, 06/19/2020 - 09:50

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України повідомляє, що прийнято Закон "Про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо недопущення нарахування штрафних санкцій за кредитами у період дії карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби COVID-19)". Проект Закону зареєстровано за № 3297.

Рада заборонила банкам стягувати неустойку за прострочення платежів під час карантину

Дата публікації: вт, 06/16/2020 - 11:34

 

В Україні банкам заборонили стягувати неустойку за прострочення платежів під час карантину. Верховна рада ухвалила у другому читанні відповідний законопроект №3297.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За закон проголосували 344 нардепи.

Документ забороняє банкам стягувати неустойку, пеню за прострочення платежів під час карантину та у 30-денний термін після його закінчення.

Відповідні зміни внесли до Господарського кодексу.

Доступні кредити: перший бізнесмен отримав рефінансування кредиту під 0%

Дата публікації: вт, 06/09/2020 - 22:13

В рамках оновленої програми “Доступні кредити 5-7-9%” АТ КБ “ПРИВАТБАНК” рефінансував підприємцю кредит на суму 1,1 мільйона гривень під 0% до кінця березня 2021 року.

Про це повідомили на сайті Мінекономрозвитку.

Зазначається. що банки-партнери продовжують прийом заявок на нові інструменти програми, які були введені Урядом в час дії карантинних заходів з протидії пандемії COVID-19 (рефінансування, обігові, інвестиційні кредити виробникам медичного обладнання). Зокрема, за тиждень попит на позики під такі умови склав майже 390 млн гривень.

відео / фото