сертифікат вакцинації

Уряд скоротив термін дії "зелених" COVID-сертифікатів про вакцинацію

Дата публікації: ср, 01/19/2022 - 17:45

 

Термін чинності “зелених” COVID-сертифікатів в Дії, що підтверджують вакцинацію від коронавірусної хвороби, скорочено з 365 до 270 днів. 

Відповідні зміни були внесені до постанови КМУ №677 від 29 червня 2021 р. передає пресслужба МОЗ.

 

Чи буде поліція перевіряти сертифікати про вакцинацію на вулицях - коментар міністра

Дата публікації: ср, 11/10/2021 - 22:39

 

Національна поліція України не перевірятиме документи про вакцинацію проти коронавірусу на вулицях. За словами міністра МВС Дениса Монастириського, йдеться про перевірку винятково у громадських місцях.

Про це Монастирський розповів на брифінгу, передає ТСН.

"Йдеться про перевірку виключно у громадських місцях, а не на вулицях. Ми говоримо про перевірку COVID-сертифікатів виключно у тих місцях, де відбувається скупчення людей", — сказав міністр.

Як підробляють Covid-сертифікати та скільки зареєстровано кримінальних проваджень - коментар голови Нацполіції

Дата публікації: пн, 11/08/2021 - 22:14

 

Голова Національної поліції Ігор Клименко у коментарі "Цензор. НЕТ" розповів про нелегальний ринок Covid-сертифікатів в Україні.

 

Так, щодо найпоширеніших схем, які нині є на нелегальному ринку "ковідних" послуг, то як основні у поліції виділяють дві.

МОЗ надав роз'яснення щодо законності перевірок COVID-сертифікатів

Дата публікації: нд, 11/07/2021 - 14:59

 

Міністерство охорони здоров’я на своєму сайті оприлюднило роз'яснення щодо законності перевірок COVID-сертифікатів у громадян.

Так, МОЗ інформує, що відповідно до ст. 39-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров'я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при його медичному обстеженні. 

Тобто медична таємниця містить звернення до лікаря чи діагноз, а в документах про вакцинацію цих жодних відомостей немає. 

Як діяти коли вимагають Covid-сертифікат та примушують до вакцинації: інструкція та зразки позовів від адвоката

Дата публікації: чт, 11/04/2021 - 19:46

 

Як діяти, якщо поліція потребує Covid-сертифікат у метро, маршрутці, кафе, тощо прокоментував  адвокат Ясько Ігор (Юридична компанія Winner).

 

Якщо працівник поліції потребує у вас Covid-сертифікат погрожуючи складанням протоколу, варто звернути увагу поліцейського що він порушує закон України «Про національну поліцію» який він (поліцейський) повинен дотримуватися в першу чергу.

В Україні хочуть посилити відповідальність за підробку covid-сертифікатів: до 8 років ув'язнення

Дата публікації: нд, 10/31/2021 - 09:45

 

В Україні планують посилити покарання за підробку документів щодо вакцинації від коронавірусу. За багаторазове порушення – до восьми років позбавлення волі.

Відповідний законопроєкт депутати Ради розглянуть 2 листопада, повідомив в ефірі "Свободи слова з Савіком Шустером" голова комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький, передає Ліга Новини.

Як поліцейські перевірятимуть COVID-сертифікати за QR-кодом?

Дата публікації: вт, 10/19/2021 - 15:20

 

Сертифікати щодо вакцинації від коронавірусу правоохоронці перевірятимуть у громадян за QR-кодом вибірково, а відповідальність щодо невакцинованого від COVID-19 пасажира нестиме перевізник.

Про повідомила прессекретар глави Нацполіції (НПУ) Мар’яна Рева, передає Укрінформ.

відео / фото