борги

В Украине должники по алиментам сталкиваются с серьезными неприятностями

Дата публікації: ср, 08/21/2019 - 11:22

С момента запуска Министерством юстиции инициативы «Чужих детей не бывает» с должников по алиментам было взыскано порядка 7 млрд гривен. С начала 2019 года злостные неплательщики алиментов, благодаря работе госисполнителей, выплатили около 2 млрд гривен.

Однако, в исполнительной службе на этом не останавливаются. Так, например, зафиксированы случаи конфискации имущества. У одного из должников по алиментам в Киеве, который не выплатил 400 тысяч гривен, конфисковали яхту. Водный транспорт продадут на аукционе и перекроют долг по алиментам.

Обжалование выкупа долга и замены стороны в обязательствах | Адвокат Ростислав Кравец

Видео посвящено вопросам связанным с основаниями для обжалования переуступки долга, необходимыми документами подтверждающими статус нового кредитора, замены стороны в обязательстве и судебной практике по этому вопросу.

 

Немного о праве от Ростислава Кравца

Що має містити боргова розписка - практика Верховного суду

Дата публікації: пн, 07/22/2019 - 22:06

Позивач покликався на те, що відповідач не виконав взяті на себе зобов’язання щодо повернення взятих у борг грошових коштів у сумі 425 000 грн. Тому позивач просив суд стягнути ці кошти з відповідача на свою користь.

Суди відмовили у задоволенні позову, оскільки розписка відповідача не містить зобов`язання про повернення грошових коштів позивачу.

Позивач не погодився з рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій та оскаржив їх у касаційному порядку, проте суд касаційної інстанції також не знайшов підстав для задоволення позовних вимог.

Термін, коли надсилають контролери вимогу про сплату боргу платнику єдиного внеску

Дата публікації: вт, 06/18/2019 - 15:03

Відповідно до п. 3 розд. VІ Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 (далі – Інструкція № 449) із змінами і доповненнями, контролюючі органи надсилають (вручають) платникам вимогу про сплату боргу (недоїмки), якщо:

- дані документальних перевірок свідчать про донарахування сум єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) контролюючими органами;

Теґи

ТОП-100 боржників податків України

Дата публікації: чт, 04/25/2019 - 13:45

 

$3,9 мільярда заборгували бюджету платники податків - суб'єкти господарської діяльності. Багато боржників знаходяться в стані припинення діяльності.

Загальний податковий борг платників податків становить 106 млрд грн. Це на 35 млрд грн більше, ніж в травні 2018 року, коли БЦ публікував попередній рейтинг податкових боржників.

За підтримки YouControl Бізнес Цензор публікує ТОП-100 боржників податків України. 

Наявність податкового боргу є підставою для зняття з реєстрації платником єдиного податку

Дата публікації: сб, 04/13/2019 - 16:53

Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє, що якщо протягом двох кварталів платники єдиного податку мали податковий борг, то вони зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом України.

Податковий борг – це сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником у встановлений термін, та непогашеної нарахованої пені.

З 1 травня українці платитимуть пеню за борги по комуналці

Дата публікації: пн, 03/25/2019 - 12:23

З 1 травня 2019 року в Україні заплановано ввести систему оплати додаткових відсотків за наявність боргу по комуналці. У випадку, якщо споживач не оплатив комунальні послуги до 20 числа поточного місяця, буде нарахована пеня.

Розмір пені складе 0,01 (1%) від суми боргу за кожен день. Разом з тим, сплата штрафу за борги з комунальних послуг не може перевищувати 100% суми боргу, про це інформує видання News ua.

Чи можуть забрати квартиру за комунальні борги і що робити щоб цього уникнути

Дата публікації: пн, 03/18/2019 - 11:59

Комуналка росте, борги накопичуються. Українці знову задумалися – а чи можуть відібрати житло за комунальну заборгованість? Журналісти розпитали юристів – яка сума заборгованості є критичною, хто і як може чи не може забрати житло, та що робити, щоб цього не сталося.

Міністр юстиції Павло Петренко запевняє, що ніхто не має права відібрати житло через борги  Борги за комуналку: що робити, якщо погрожують конфіскувати житло – відповідь міністра за комуналку. І що це питання "навіть не обговорюється". 

Чи можуть забрати квартиру за комунальні борги і чи можна буде повернути її?

Дата публікації: пт, 02/22/2019 - 14:45

Згідно з українським законодавством, якщо борги за комунальні послуги досягли розміру понад 20 мінімальних зарплат (84 тис. гривень), то держава може в примусовому порядку продати майно неплатника та компенсувати заборговані кошти. Решту грошей від продажу квартири повертають громадянину.

Однак, українці можуть повернути собі житло, яке держава конфіскувала у них за борги по комуналці. Про те, як це зробити, розповів начальник головного територіального управління юстиції в м. Києві Станіслав Куценко.

Борги українців за комуналку ростуть: оприлюднено цифри

Дата публікації: пн, 01/21/2019 - 10:35

Лише за спожитий природній газ населення країни винне майже 17 мільярдів гривень.

Окрім цього, загальний борг українців становить:

Галерея (відео/фото)