права споживача

ВС захистив право споживача на безпеку дитячого одягу

Дата публікації: чт, 12/12/2019 - 13:24

ВС розглянув спір у справі №815/1729/16 https://u.to/Lg31Fg за позовом про оскарження рішень Інспекції з питань захисту прав споживачів і накладення штрафу у зв’язку із порушенням позивачем вимог п. 7 ч.1 ст. 8 ЗУ «Про загальну безпечність нехарчової продукції».

Нацбанк запроваджує функцію захисту прав споживачів фінансових послуг

Дата публікації: чт, 08/08/2019 - 11:28

Функція захисту прав споживачів фінансових послуг запрацює в Національному банку на початку 2020 року

У Національному банку відбувся круглий стіл з представниками фінансового сектору щодо обговорення концепції захисту прав споживачів фінансових послуг, яку було запропоновано до громадського обговорення у червні цього року.

Права потребителей: как защититься от нарушений в магазинах

Дата публікації: чт, 03/28/2019 - 13:06

За прошлый 2018 г. Госпотребслужба проверила 829 украинских компаний, которые занимаются розничной торговлей: как оказалось, 52% из них нарушают права потребителей, сообщает сервис мониторинга открытых данных Opendatabot.

Чаще всего речь идет о продаже просроченной продукции, реализации товара без надлежащей информации, нарушении условий хранения и т.д.

Сьогодні Всесвітній День прав споживачів: що підготувало Мінекономрозвитку (слайди)

Дата публікації: пт, 03/15/2019 - 15:34

Вітаємо зі Всесвітнім Днем прав споживачів.

У основі європейського вибору українського народу лежить прагнення людини до безпеки та захисту своїх прав, а обов’язок держави - забезпечити таку можливість.

Наразі Мінекономрозвитку працює над реалізацією Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року. Яких змін чекати та що вже зроблено?

✅ Заборонено продаж товарів, що імітують продовольчі товари та ставлять під загрозу безпеку або здоров’я споживачів, зокрема дітей.

Небезпечні маршрутки: як пасажирам захистити свої права?

Дата публікації: вт, 03/12/2019 - 16:58

Відвалився люк на ходу, випала людина під час руху, придавило ногу, розбили носа – це не сюжет із бойовика, це проїзд у громадському транспорті. В Україні почастішали аварії через зламані маршрутки. Нацполіція поділилась статистикою, і цифри жахають: лише за останній рік сталось близько трьох тисяч аварій з вини водіїв автобусів.

Щодо укладення споживачами договорів про електропостачання - роз'яснення

Дата публікації: вт, 11/27/2018 - 11:53

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко на своїй сторінці у Фейсбук роз'яснила порядок укладення споживачами договорів про електропостачання. 

Так, очільниця НКРЕКП написала, що відповідно до норм Закону України «Про ринок електричної енергії» енергопостачальні компанії зобов’язані здійснити відокремлення діяльності з розподілу електричної енергії від інших видів діяльності вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання (обленерго), у тому числі шляхом створення електропостачальника. 

Які права і в яких ситуаціях є у авіапасажирів в Україні?

Дата публікації: пн, 11/26/2018 - 17:21

Всіх пасажирів, що обирають послуги українських авіакомпаній, захищають багато законів і правил перевезень, що діють на території України. Якщо літак затримано, скасовано, пасажиру відмовлено в перевезенні, багаж перевозиться неналежним чином, то пасажир має право на пільги, бонуси і компенсації.


Якщо рейс затримали

У такому випадку пасажир може:

Украинское сгущенное молоко опасно для здоровья ! (документы)

Дата публікації: чт, 04/19/2018 - 22:39

Общественные организации «Верховенство права», ОРО Национального союза журналистов Украины, «Антикоррупционное движение Юга» и Общественный совет при Одесской областной государственной администрации объединились в борьбе за качество продуктов питания и соответствия информации изложенной на этикетках содержимому продуктов.

В пяти торговых сетях г.Одессы были закуплены все виды молока цельного сгущенного с сахаром и молока цельного сгущенного с сахаром вареного.

Права і обов'язки покупців в супермаркеті - роз'яснення адвоката

Адвокат Лаврентий Царук объяснил, на что имеет право покупатель, пришедший в супермаркет - можно ли пробовать развесные продукты, как реагировать на замечания охранников, нужно ли платить за разбитую или поврежденную упаковку товара и прочее.

Сніданок з 1+1

Галерея (відео/фото)