Кабмін

Кабмін відновив Міністерство аграрної політики

Дата публікації: вт, 12/29/2020 - 23:33

 

Кабінет міністрів України відновив Міністерство аграрної політики. Його скасували в 2019 році, об'єднавши з Міністерством економіки і торгівлі. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету міністрів 28 грудня, повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на biz.liga.net.

Новые правила ужесточения карантина. Кабмин снял с себя ответственность

Кабинет министров Украины почти с недельной задержкой обнародовал постановление о продлении карантина и новых правилах, а также полномочиях местных властей. Тем самым попытавшись снять с себя ответственность за нанесение ущерба.

О новшествах Вы можете узнать их этого видео.

Постанова КСУ від 17 червня 2020 р. № 500 https://bit.ly/3hTcB54

Кабмин предлагает работодателям изменить рабочий график в связи с карантином

Дата публікації: нд, 06/21/2020 - 09:09

Кабинет министров рекомендовал предприятиям начинать рабочий день для работников в 9:00, 10:00 или в более позднее время в течение карантина.

Об этом говорится в постановлении правительства №500. Отмечается, что такие меры советуют принять ради ограничения скопления людей в общественном транспорте.

Кабмін прибрав з постанови про загальноукраїнський карантин заборони для громадського харчування, ТРЦ, готелів і закладів культури

Дата публікації: сб, 06/20/2020 - 10:33

Кабінет міністрів виключив з оновленої постанови щодо продовження карантину з 22 червня до 31 липня пункт про заборону роботи громадського харчування (ресторанів, кафе тощо) і торгово-розважальних центрів, готелів і баз відпочинку, закладів культури та розважальної діяльності , фітнес-центрів.

Відповідно до опублікованого в п'ятницю документу, тепер у цьому пункті забороняється тільки діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Кабмін хоче змінити підхід до визначення прожиткового мінімуму з наступного року: чого чекати?

Дата публікації: пн, 06/15/2020 - 17:07

Кабінет міністрів України з 1 січня 2021 року хоче змінити підхід до визначення та застосування прожиткового мінімуму. Такі плани прописані в доопрацьованій Програмі дій уряду, передає УНН.

“Запровадження нових підходів до визначення та застосування прожиткового мінімуму, підвищення його розміру до реальної величини, починаючи із встановлення з 1 січня 2021 року у розмірі не менше 40 відсотків медіанної заробітної плати в Україні за попередній рік”, — йдеться у програмі.

"По самому краю повноважень" - міністр юстиції оцінив дії Кабміну під час карантину

Дата публікації: нд, 06/07/2020 - 12:42

Кабінет міністрів України пройшов по самому краю повноваження, коли запроваджував карантин через поширення коронавірусу. Однак рішення були збалансовані, тому що уряд застосовував ті ж підходи, які застосовувалися в більшості країн Західної Європи.

Про це міністр юстиції Денис Малюська заявив в інтерв'ю Радіо Свобода.

Так він прокоментував звернення Верховного Суду України до Конституційного Суду щодо конституційності карантинних заходів.

Зарплати в Кабміні: скільки міністри заробили в квітні (інфографіка)

Дата публікації: сб, 05/16/2020 - 13:34

У квітні, як і в інші місяці карантину, міністри (і ряд чиновників) не зможуть похвалитися високими зарплатами. Згідно з ухваленими змінами до держбюджету, зарплата не зможе перевищувати розмір 10 мінімальних, тобто зможе скласти максимум 47 тисяч 230 гривень. Однак є невелика «лазівка» - в цю суму не входять матеріальна допомога, допомога на оздоровлення, допомога по тимчасовій непрацездатності та відпускні.

Хто і скільки заробив розбиралось «Слово і діло».

Карантин по новому до 22 мая и правила для 60 летних | Адвокат Ростислав Кравец

Кабинет министров наконец-то поздним вечером 07 мая обнародовал у себя на сайте принятое постановление о продлении карантина и смягчении карантинных ограничений. С новыми правилами Вы сможете ознакомиться в этом видео.

Ссылка на постановление от 4 мая 2020 № 343 - https://bit.ly/2xP1EzC

 

Кабмін представив поетапний план зняття обмежень (інфографіка)

За повідомленням прем'єр міністра України Д. Шмигаля вихід з карантину буде складатися з п'яти етапів, перший з яких має розпочатися з 11 травня. 

 

Денис Шмигаль зазначив, що, базуючись на цифрах і розрахунках НАНУ, Кабінет Міністрів має підстави говорити про те, що зростання приросту хворих, яке можна назвати наступним піком, очікується з 3 по 8 травня.

Кабінет Міністрів відкрив Офіс протидії рейдерству

Дата публікації: чт, 12/19/2019 - 12:44

Кабінет міністрів відкрив Офіс протидії рейдерству, мета якого — максимально захистити право власності людини. Про це у своєму Telegram-каналі заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

«Це так званий маленький адміністративний суд. Кожна людина, чиї права власності порушено, може сюди звернутися. Мін’юст зробив надзвичайну роботу. Наше завдання — максимально захистити право власності людини. Реагуватимемо миттєво», — підкреслив він.

відео / фото