фоп

Как получить помощь на ребёнка ФОПу 1-2 группы. Пошаговая инструкция

Сегодня разбираем на примере как оформить помощь на ребёнка (возрастом до 10 лет) для ФОПа 1 и 2 группы единого налога. Пошаговая инструкция.

Проходим путь оформления помощи и надеемся что это начнёт работать.

Ссылка на сайт минсоцполитики: https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/login

ЄСВ у травні: останні зміни для ФОП та самозайнятих

Дата публікації: пт, 05/15/2020 - 10:10

 

ВРУ прийняла в другому читанні законопроєкт №2166 про внесення змін до закону про збір та облік ЄСВ, вирішивши цим проблему з подвійною сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), встановивши, що незалежно від кількості реєстрацій податкових органів ЄСВ сплачується за одну особу один раз.

Теґи

Чи треба реєструватися ФОПом, щоб здати квартиру в оренду?

Дата публікації: чт, 05/14/2020 - 17:26

 

Здавати в оренду нерухоме майно може фізична особа, як в межах підприємницької діяльності, так і без реєстрації фізичною особою – підприємцем.

У разі надання в оренду власного майна без реєстрації ФОПом, необхідно буде сплатити податок на доходи фізичних осіб – 18% та військовий збір 1,5% від суми орендної плати.

Допомога на дітей для ФОП на час карантину: детальне роз'яснення (інфографіка)

Дата публікації: чт, 05/07/2020 - 10:56

 

Допомога на дітей для ФОП на час карантину: кому призначається? в якому розмірі? куди звертатися? який пакет документів? На ці та інші питання відповідає Юридичний порадник для переселенців.

Увага! збільшено граничні обсяги доходу для платників єдиного податку: що необхідно знати?

Дата публікації: пн, 05/04/2020 - 10:58

2 квітня 2020 року набрав чинності закон № 540, яким внесені зміни до пункту 291.4 статті 291 глави 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розділу XIV «Спеціальні податкові режими» Кодексу, якими збільшено граничні обсяги доходу, які надають право суб’єктам господарювання застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Таким чином, з 2 квітня 2020 року для платників єдиного податку встановлено граничні обсяги доходу протягом календарного року:

Все, що я знаю про ФОП за 10 хв - практичний досвід юриста

Все, що я знаю про ФОП за 10 хв розказую у цьому відео. Зокрема, у відео розказую:
- як зареєструвати ФОП;
- як обрати КВЕД;
- як обрати систему оподаткування;
- які види діяльності можна здійснювати як ФОП;
- перевірки ФОП;
- як закрити ФОП.

Юридична консультація - YANKIV

ФОПам, які зупинили через карантин бізнес, будуть виплачувати допомогу на дітей

Дата публікації: сб, 04/11/2020 - 11:16

Фізичним особам – підприємцям, які вимушено призупинили свій бізнес через карантин, будуть виплачувати допомогу на дітей.

Про це заявила міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

«Уряд розробляє механізм виплати одному із батьків допомоги на догляд за дітьми віком до 10 років у розмірі прожиткового мінімуму», – заявила вона.

Таку допомогу пропонується надавати фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників та які на період карантину призупинили свій бізнес та втратили прибуток.

Нові ліміти для ФОП: чи потрібно змінювати групу та як розраховується розмір доходів у 2020 році

Дата публікації: чт, 04/09/2020 - 15:09

 

Законом № 540, який набрав чинності з 2 квітня 2020 року збільшено граничні обсяги доходу, які надають право суб'єктам господарювання застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Детальніше про зміни лімітів в нашій інфографіці:

фоп

Теґи

Тимчасові зміни у веденні обліку доходів і витрат ФОП

Дата публікації: чт, 04/02/2020 - 19:49

Фізичні особи-підприємці можуть вести облік доходів і витрат без використання книги обліку доходів, якщо ведення книги повинно було розпочатися після встановлення карантину.

На період карантину, з 12 березня та до 24 квітня, був встановлений ряд обмежувальних заходів, один з яких – заборона роботи закладів торгівлі, у тому числі, що здійснюють продаж книг обліку доходів. Через неможливість придбання книги та ведення в ній обліку доходів і витрат, Уряд ухвалив рішення тимчасово припинити їх використання на період карантину.

Пільги для ФОПів на час карантину

Дата публікації: пт, 03/20/2020 - 18:50

Верховна Рада ухвалила Закон про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19).

Тимчасово на період карантину звільняються від нарахування та сплати єдиного внеску фізичні особи - підприємці; особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерського господарства, в частині сум, що підлягають сплаті такими особами за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року за себе. 

відео / фото