фоп

ФОП отримує оплату за товар від Укрпошти – чи треба застосовувати РРО ?

Дата публікації: чт, 05/06/2021 - 10:13

 

ФОП відправляє товар покупцю через Укрпошту. Оплати за товар на рахунок ФОП надходить не від покупців, а з рахунку АТ «Укрпошта». Чи необхідно ФОП в такій ситуації застосовувати РРО?

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області пояснює, що в розумінні закону ЗУ «Про РРО» не є розрахунковими операціями:

Алгоритм отримання "карантинних" виплат ФОПам і найманим працівникам

Дата публікації: вт, 04/20/2021 - 14:46

 

З 16 квітня 2021 року на порталі Дія доступна нова послуга "Одноразова допомога ФОПам та найманим працівникам".

 

Алгоритм отримання допомоги:

1. Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.

2. Дія автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду та Державної податкової служби України на відповідність умовам виплати. ФОПи, які в 2020 році сплатили ЄСВ за період менше ніж шість місяців, не отримують допомогу.

Начисление пенсии для ФОП

Дата публікації: сб, 03/27/2021 - 18:48

 

Вопрос:

Мне 62 года. Я получаю пенсию. Два месяца назад я зарегистрировался как ФОП в налоговой. У меня появился доход, по которому я плачу налог. Скажите, мне надо обязательно сообщить об этом в Пенсионный фонд или они сами учитывают эту информацию при начислении пенсии?  


Ответ:

Теґи

Які ризики відсутності в підприємця-єдинника первинних документів

Дата публікації: пт, 03/26/2021 - 12:03

 

Як відомо, з 2021 року ФОП - єдинники (неплатники ПДВ) ведуть облік доходів у довільній формі.

Чи можна підприємцеві вести облік без первинки, пов’язаної з надходженням і продажем товарів, робіт, послуг?

 

Доволі часто підприємці-єдинники вважають, що можуть вести облік доходів без первинних документів, оскільки не знаходять безпосередніх указівок у чинному законодавстві. Насправді це хибне уявлення.

Зняття з обліку фізичної особи – підприємця в контролюючому органі (порядок дій)

Дата публікації: пн, 03/22/2021 - 15:01

 

Зняття з обліку фізичної особи – підприємця в контролюючому органі здійснюється у порядку, встановленому п. 65.10 ст. 65, ст. 67 Податкового кодексу України розд. ХІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588 із змінами та доповненнями.

 

Відповідальність ФОП за заниження суми чистого доходу

Дата публікації: пт, 03/19/2021 - 10:11

 

Підприємцям загрожує штаф і пеня

Податківці відповіли, яка передбачена відповідальність у разі, якщо при проведенні документальної перевірки підприємницької діяльності ФОП було встановлено заниження суми чистого доходу, що призвело до заниження податкових зобов'язань з ПДФО.

ФОПів та юросіб "спрощенців" можуть повністю звільнити від перевірок на три роки - законопроект

Дата публікації: пт, 02/19/2021 - 10:44

 

Цей пункт є в проєкті закону, який погодив Кабмін 17 лютого. Нещодавно перевірки бізнесу, скасовані на період карантину, відновили, а мораторій на перевірки на три роки поширюється тільки на ФОПів, які працюють на спрощеній системі оподаткування. У новому проекті пропонується прибрати таку дискримінацію підприємців.

 

Как правильно внести собственные средства на банковский счет ФОПа ?

Дата публікації: пн, 02/15/2021 - 10:33

 

Вопрос:

Покупаю товар для своего магазина на 20 тыс грн. Поставщик сказал, что для накладных с печатями нужно, чтобы деньги поступили с моего счета (он у меня открыт в Приватбанке, но я им не пользуюсь 2 года). Слышал, что при поступлении  собственных средств нужно указать откуда средства. Как это сделать, и нужно ли это делать, если деньги, которые я планирую перевести на  счет с товарооборота магазина?  ФОП 2 группа.


Ответ:

відео / фото галерея