фоп

Деякі податкові штрафи для ФОП хочуть збільшити вчетверо - законопроект

Дата публікації: ср, 12/04/2019 - 10:41

На засіданні 3 грудня Верховна Рада прийняла за основу законопроекти №1210, а також і 1209-1 щодо змін до Податкового кодексу та інших законів. 

Для ФОПів, які не є платниками ПДВ можуть скасувати книгу обліку

Дата публікації: ср, 12/04/2019 - 10:20

Міністр Кабінета Міністрів Дмитро Дубілет анонсував подання законопроекту, який повинен спростити взаємодію з податковою.

"Сьогодні разом з Ярослав Железняк реєструємо законопроєкт..." - написав Дубілет у Фейсбук.

Помилки підприємців/ФОП – юридичні помилки малого бізнесу ( + відео)

Дата публікації: чт, 11/28/2019 - 17:03

Якщо хочеш дізнатися про часті помилки ФОПів – обов’язково читай цю статтю. В цій статті досвідчений юрист, який обслуговує фізичних осіб-підприємців дає поради, ти зможеш дізнатися про помилки підприємців, помилки ФОП – юридичні помилки малого бізнесу.

Після повного перегляду цієї статті ти будеш повністю готовий пройти будь яку перевірку свого бізнесу без штрафів.

Помилки підприємців у КВЕДах

До уваги ФОПів! За втрату Книги обліку доходів і витрат передбачена відповідальність

Дата публікації: вт, 11/19/2019 - 10:25

Відповідно до пункту 177.10 статті 177 Податкового кодексу України фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтверджуючі документи.

При зміні групи протягом року платник єдиного податку звітується у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду

Дата публікації: чт, 11/14/2019 - 15:37

Фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, яка протягом року самостійно прийняла рішення про зміну групи платника єдиного податку (незалежно від обраної нової групи платника єдиного податку), подає до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – податкова декларація) наростаючим підсумком у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, в якій заповнює відповідні розділи податкової декларації для відповідної групи платника єдиного податку, на якій перебував такий платник.

Коли і скільки новоствореному ФОП - платнику єдиного податку сплачувати ЄСВ?

Дата публікації: пт, 11/08/2019 - 13:28

Фізична особа – підприємець, яка до кінця місяця, в якому відбулась її державна реєстрація як суб’єкта господарювання, подала заяву про обрання першої чи другої групи спрощеної системи оподаткування, є такою, що перебуває на загальній системі оподаткування і база нарахування єдиного внеску за цей місяць для неї визначається як сума доходу, отриманого від діяльності фізичної особи - підприємця, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.

6 нововведений для ООО: нужно ли будет менять устав ООО в 2019 году?

Дата публікації: пн, 11/04/2019 - 12:42

3 октября 2019 года был принят Закон Украины «О внесении изменений в некоторые законодательный акты Украины относительно защиты права собственности» № 159-IX (далее - «Закон»), который вступает в силу 2 ноября 2019 года и, среди прочего, вносит изменения в Гражданский кодекс Украины, Закон Украины «О государственной регистрации юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований» (далее - «Закон о Регистрации»), Закон Украины «Об обществах с ограниченной и дополнительной ответственностью» (далее - «Закон об Обществах

Як знятись з обліку ФОПу, платнику єдиного внеску, який припиняє діяльність

Дата публікації: пн, 11/04/2019 - 11:00

    Законом України від 13.05. 2014  № 1258VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом» внесено зміни до Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).

Для ФОПів пропонують підняти граничні обсяги доходів - зареєстровано відповідний законопроект

Дата публікації: чт, 10/31/2019 - 14:34

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 2338 щодо вдосконалення спрощеного оподаткування для ФОПів. Документ поданий від народних депутататів фракції “Слуга народу” Роксолани Підласої, Олександра Дубінського та Юлії Діденко.

Поданий законопреокт № 2338 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо заходів з детінізації обігу товарів і послуг має на меті вдосконалення системи спрощеного оподаткування для фізичних осіб-підприємців.

Галерея (відео/фото)