ПДВ

Щодо подання платником ПДВ скарги на постачальника: алгоритм дій

Дата публікації: чт, 01/21/2021 - 17:03

 

У разі допущення продавцем товарів/послуг помилок при

  1. зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної,
  2. та/або порушення продавцем граничних термінів реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН),

покупець таких товарів/послуг має право додати до податкової декларації з податку на додану вартість заяву із скаргою на такого продавця (додаток 8 до податкової декларації).

 

До заяви додаються:

Увага! Порядок реєстрації платників ПДВ змінено!

Дата публікації: пн, 12/21/2020 - 14:55

 

Анулювання реєстрації платника ПДВ відбувається автоматично. Ці та інші зміни порядку реєстрації платника ПДВ передбачені наказом Мінфіну від 21.10.2020 № 629.

Про це повідомляє Юридична компанія WINNER

 

Анулювання реєстрації

Контролюючий орган, який прийняв самостійне рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ, зобов'язаний письмово повідомити про це протягом трьох робочих днів після дня анулювання.

Верховна Рада прийняла закон щодо зниження ставки ПДВ для аграріїв

Дата публікації: пт, 12/18/2020 - 11:38

 

Верховна Рада України прийняла закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції". Про це повідомило інформаційне управління апарату ВР, передає "ПроАгро Груп".

Таблиця даних платника ПДВ: що потрібно знати?

Дата публікації: нд, 12/13/2020 - 19:52

 

Порядок подання Таблиці передбачений п. 2, п. 4, п. 12–16 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.2019 р. № 1165.

 

В зв’язку з цим контролюючий орган нагадує наступне.

Отже, таблиця даних платника податку – це зведена інформація, що подається платником ПДВ до податкового органу, щодо:

Зниження ставки ПДВ не допоможе побороти скрутки в АПК - експерт

Дата публікації: вт, 11/24/2020 - 20:20

 

Зниження ставки ПДВ з 20% до 14% не допоможе побороти скрутки в АПК, натомість може призвести до ускладнення адміністрування податкових звітностей та касового розриву на підприємствах.

Таку думку висловив доцент Київської школи економіки, експерт із земельних питань Олег Нів’євський, повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroPolit.com.

Підстави відмови у реєстрації платником ПДВ

Дата публікації: пн, 11/02/2020 - 10:25

 

Для реєстрації платником ПДВ, платник зобов’язаний подати реєстраційну заяву платника податку на додану вартість за ф. 1-ПДВ.

Однак, платникам все ж може бути відмовлено контролюючим органом і основними причинами для відмови у включенні суб’єкта господарювання до Реєстру платників ПДВ є:

1) У поданій заяві на реєстрацію платником ПДВ не зазначено обов’язкові реквізити, а саме:

Заблокували накладну? Присвоїли статус «ризикового» підприємства? - Що робити?

Дата публікації: пт, 10/09/2020 - 09:51

 

Наразі з подібними проблемами в Україні стикаються тисячі підприємств. У декого блокуються вибіркові накладні, інші змушені щоразу доказувати реальність кожної операції.

Причин цьому може бути безліч і не завжди вони об’єктивні: наприклад, зайняття «ризиковою» діяльністю (вантажоперевезення, будівництво тощо), недавня співпраця з «ризиковими» контрагентами чи недостатнє податкове навантаження.

Ми вирішили зібрати декілька практичних порад та консультацій щодо питань, з якими найчастіше стикаються підприємці.

 

Звільнення від мита та ПДВ: спрощена процедура для медичних товарів

Дата публікації: вт, 05/12/2020 - 18:50

 

Медичні товари без ввізного мита та ПДВ:

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОДАВАТИ?

У зв’язку із пандемією в Україні прийнято низку законодавчих актів у сфері охорони здоров’я та дотичних галузях. Зміни торкнулись також митного та податкового законодавства.

Найбільш активно імпортери та підприємці-виробники, що займаються обігом медичних товарів, зустріли новину про звільнення операцій з постачання цих товарів від ввізного мита та ПДВ.

Арешт на реєстраційний ліміт - що робити?

Дата публікації: вт, 05/12/2020 - 10:55

Клопотання про арешт суми ПДВ у системі електронного адміністрування ПДВ (реєстраційний ліміт) подають органи досудового розслідування, коли реєстраційні суми отримані внаслідок незаконної діяльності, їх можуть використати для отримання безпідставного податкового кредиту з ПДВ. У результаті отримувач кредиту нібито зможе ухилитися зможе ухилитися від сплати податків.

Теґи

ПДВ на карантині треба сплачувати!

Дата публікації: чт, 04/30/2020 - 11:03

Мораторій на застосування штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, які вчинені за період з 1 березня по 31 травня 2020 року, не поширюється на санкції за порушення нарахування, декларування та сплати податку на додану вартість. Це передбачено Законом України від 17.03.2020 № 533-ІХ.

Платників податків не звільняють від застосування до них фінансової відповідальності за неподання, несвоєчасне подання податкової звітності з ПДВ та несплату, несвоєчасну сплату податкових зобов’язань з ПДВ.

відео / фото